قیمت کلاس خصوصی فیزیک چقدر است؟

0 276

یکی از گزینه‌هایی که برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک باید در نظر بگیریم قیمت کلاس خصوصی فیزیک است، گاهی وقت‌ها این قیمت آنقدر زیاد است که ممکن است نتوانیم از پس آن بربیاییم یا بعد از اینکه هزینه را پرداخت کردیم هیچ تضمینی وجود ندارد که این کلاس خصوصی برای ما موثر باشد یا معلم از مهارت لازم برخوردار باشد.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بسته به اینکه برای چه مقطعی تدریس بشود، یا اینکه در چه شهری برگزار شود، متفاوت است. همچنین از همه مهم‌تر سابقه و رزومه معلم خصوصی روی قیمت کلاس خصوصی فیزیک تاثیر دارد، در استادبانک سیستمی برای تعیین هزینه کلاس خصوصی وجود دارد، که در ادامه بصورت کامل و مشخص برای شما شرح می‌دهیم و راه‌هایی که از آن طریق می‌توانید با شناخت کامل معلم خصوصی فیزیک خود را انتخاب کنید.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی فیزیک در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی به اساتید

هر زمان که شما در مقابل پرداخت پول خدمات مطلوب دریافت کنید نه تنها ضرر نکرده‌اید بلکه حسابی برای آینده‌ خود باز کرده‌اید. جالب است بدانید که هر ساله حدود ۲۰۰۰۰ معلم برای تدریس خصوصی استادبانک ثبت‌نام می‌کنند و تنها ۵۰۰ نفر از آن‌ها شانس پیوستن به این مجموعه را بدست می‌آورند. چرا که استادبانک معیارهای مختلف و سختگیرانه‌ای برای جذب اساتید دارد.

این نظارت و ارزیابی‌ها که پس از استخدام نیز بصورت مستمر بر کار اساتید استادبانک برقرار است، در تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک موثر است. به این نحو که اساتید بر اساس رزومه کاری، رزومه تحصیلی، افتخارات، تعداد دانش‌آموزان موفق، تعداد جلسات تدریس خصوصی و مهارت‌های تدریس ارزشیابی می‌شوند و به هر کدام از آن‌ها از 1 تا 5 ستاره داده می‌شود، این ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی فیزیک را تعیین می‌کنند و در سایت برای هر استاد قابل مشاهده هستند.

سیستم ارزشیابی استادبانک به هر استاد از یک تا پنج ستاره می‌دهد که این ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی آن استاد را تعیین می‌کند.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

اساتید 1 و 2 ستاره: این اساتید سابقه کمتری در تدریس دارند اما با توجه به سخت‌گیری‌های استادبانک حتی همان فرد دارای یک ستاره هم به متدهای به روز تدریس و کتاب‌های جدید تسلط دارد و تدریس را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهد. کم‌تجربه بودن هرگز به معنای ناکارآمدی نیست. تعداد شاگردان خصوصی اساتید 1 و 2 ستاره کمتر از 20 نفر نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتیدی باسابقه متوسط که سابقه تدریس در مدارس دولتی، غیردولتی و تیزهوشان را داشته‌اند، همچنین رزومه قوی و افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیادهای علمی و رتبه‌های تک رقمی کنکور دارند و مطمئنا تعداد شاگردهای خصوصی شان زیر 50 نفر نیست.

اساتید 5 ستاره و vip : آن‌ها بیشترین سابقه را در تدریس خصوصی دارند و تعداد زیادی شاگرد موفق‌ داشته‌اند. اساتید فیزیک 5 ستاره و vip حتما در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس کرده‌اند یا نویسنده کتاب‌های کمک درسی بوده‌اند. آن‌ها رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی هستند و فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر می‌باشند، تعداد شاگردان خصوصی‌شان بیشتر از 100 تا 500 نفر می‌باشد و بیشتر از هر فرد دیگری در رشته خود متخصص و متبحر می‌باشند.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و همه چیز را در مورد یک کلاس خصوصی فیزیک باکیفیت با بهترین هزینه به شما توضیح می‌دهند.

 


تفاوت قیمت کلاس خصوصی فیزیک در مقاطع و شهرها

قیمت کلاس خصوصی فیزیک کنکور از کلاس خصوصی فیزیک نهم، دهم یا یازدهم بیشتر است و همچنین قیمت کلاس حضوری در منزل تهران تا حدودی از قیمت شهرستان‌ها بیشتر می‌باشد. شهرستان‌هایی که استادبانک در آن‌ها فعالیت دارد: کرج،اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شیراز و کرمان هستند.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک آنلاین کمتر از حضوری

وقتی وارد سایت استادبانک می‌شوید، همراه با انتخاب درس باید شیوه کلاس حضوری یا آنلاین را انتخاب کنید، که هزینه کلاس آنلاین هر استاد از کلاس حضوری او 15 تا 20 درصد ارزان‌تر است،که به دلیل حذف هزینه رفت و آمد است.

همچنین کیفیت و بازدهی کلاس‌های آنلاین استادبانک بسیار مطلوبست، زیرا به صورت خصوصی هستند و تمرکز معلم بر یادگیری یک دانش‌آموز است. اساتید هم از ابزارهای به روزی مانند قلم نوری، وب کم و میکروفن استفاده می‌کنند. این را از نظراتی که دانش‌آموزان برای کلاس آنلاین اساتید گذاشته‌اند هم متوجه خواهید شد، اگر هنوز نسبت به کلاس آنلاین بدبین هستید مقاله آیا کلاس آنلاین خوب است؟ را بخوانید.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.