قیمت کلاس خصوصی فیزیک چقدر است؟

0 136

یکی از گزینه هایی که برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک باید در نظر بگیریم قیمت کلاس خصوصی فیزیک است، گاهی وقت ها این قیمت آنقدر زیاد است که ممکن است نتوانیم از پس آن بربیاییم یا بعد از اینکه هزینه را هم پرداخت کردیم هیچ تضمینی وجود ندارد که این کلاس خصوصی برای ما موثر باشد یا معلم از مهارت لازم برخوردار باشد.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بسته به اینکه برای چه مقطعی تدریس بشود، یا اینکه در چه شهری برگزار شود، متفاوت است. همچنین از همه مهمتر سابقه و رزومه معلم خصوصی روی قیمت کلاس خصوصی فیزیک تاثیر دارد، در استادبانک سیستمی برای تعیین هزینه کلاس خصوصی وجود دارد، که در ادامه بصورت کامل و مشخص برای شما شرح می دهیم و راه هایی که از آن طریق می توانید با شناخت کامل معلم خصوصی فیزیک خود را انتخاب کنید.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی فیزیک در استادبانک

ارزیابی مستمر اساتید و ستاره دهی

هر زمان که شما در مقابل پرداخت پول خدمات مطلوب دریافت کنید نه تنها ضرر نکرده‌اید بلکه حسابی برای آینده‌ خود باز کرده اید. جالب است بدانید که هر ساله حدود ۲۰۰۰۰ معلم برای تدریس خصوصی استادبانک ثبت‌نام می‌کنند و تنها ۵۰۰ نفر از آنها شانس پیوستن به این مجموعه را بدست می‌آورند. چرا که استادبانک معیارهای مختلف و سختگیرانه‌ای برای جذب اساتید دارد.

این نظارت و ارزیابی‌ها که پس از استخدام نیز بصورت مستمر بر کار اساتید استادبانک برقرار است، در تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک موثر است. به این نحو که اساتید بر اساس رزومه کاری، رزومه تحصیلی، افتخارات، تعداد دانش آموزان موفق، تعداد جلسات تدریس خصوصی و مهارت های تدریس ارزشیابی می شوند و به هر کدام از آن ها از 1 تا 5 ستاره داده می شود، این ستاره ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی فیزیک را تعیین می کنند و در سایت برای هر استاد قابل مشاهده هستند.

سیستم ارزشیابی استادبانک به هر استاد از یک تا پنج ستاره درنظر می گیرد و این ستاره ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی آن استاد را تعیین می کند.


ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت گذاری روی کلاس ها داریم و دلیل همه این ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلمهمانطور که گفته شد ستاره‌های دریافتی اساتید نشان دهنده‌ی میزان رتبه‌ی آن ها است. اما چطور می‌توان به استادی که ستاره‌ی کمتری دریافت کرده است اطمینان داشت؟ برای پاسخ به این سوال باید دید چه کسانی یک تا پنج ستاره می‌گیرند؟

اساتید 1 و 2 ستاره: احتمالا سابقه کمتری در تدریس داشته‌اند یا رزومه ضیف‌تری دارند اما با توجه به سخت‌گیری‌های استادبانک حتی همان فرد دارای یک ستاره هم تدریس را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهد. کم‌تجربه بودن هرگز به معنای ناکارآمدی نیست. حتی ممکن است تازه‌ شروع به کار کرده باشد و منتظر ارزیابی‌های بیشتر از سوی استادبانک است. آن ها حتما رتبه های برتر کنکور هستند و در دانشگاه های معتبر درس خوانده اند. تعداد شاگردان خصوصی آن ها تا بحال کمتر از 20 تا نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتید با سابقه متوسط که شامل تدریس در مدارس شناخته شده و تیزهوشان می باشد، همچنین رزومه قوی و افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیاد های علمی و رتبه های تک رقمی کنکور دارند و مطمئنا تعداد شاگردهای خصوصی شان زیر 50 تا نیست. همینطور فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی می باشند.

اساتید 5 ستاره و vip : بیشترین سابقه را در تدریس خصوصی دارند، تعداد بیشتری شاگرد موفق‌ و با کسب رتبه بالاتری دارند، از مهارت بالایی برخوردارند و بازخوردهای بیشتری داشته‌اند، اساتید فیزیک 5 ستاره و vip حتما در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس کرده‌اند یا نویسنده کتاب کمک درسی بوده‌اند. آن ها رتبه های تک رقمی کنکور و المپیادهای هستند و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر می باشند، تعداد شاگردان خصوصی شان از 100 تا 500 تا می باشد و بیشتر از هر فرد دیگری در رشته خود متخصص و متبحر می باشند.

قیمت کلاس خصوصی vip از 1 ملیون تومان متغیر است و این به دلیل سطح بندی است که بین اساتید vip صورت می گیرد و هر سطحی مبلغ خاصی برای خودش دارد.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی فیزیک در مقاطع و شهرها

قیمت کلاس خصوصی فیزیک کنکور از کلاس خصوصی فیزیک نهم، دهم یا یازدهم بیشتر است و همچنین قیمت کلاس حضوری در منزل تهران تا حدودی از قیمت شهرستان ها بیشتر می باشد. شهرستان هایی که استادبانک در آن ها فعالیت دارد: کرج،اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شیراز و کرمان است.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.قیمت کلاس خصوصی فیزیک؛ حضوری و آنلاین

وقتی وارد سایت استادبانک می شوید، همراه با انتخاب درستان هم می توانید شیوه کلاس حضوری و هم آنلاین را انتخاب کنید، که هزینه کلاس آنلاین از کلاس حضوری ده درصد ارزانتر است، به این دلیل که هزینه رفت و آمد وجود ندارد.

همچنین کیفیت و بازدهی کلاس های آنلاین استادبانک بسیار بالاست، زیرا به صورت خصوصی هستند و تمرکز معلم بر روی یک دانش آموز است. اساتید هم از ابزارهای به روزی مانند قلم نوری، وبکم و میکرفن با کیفیت استفاده می کنند. این را از نظراتی که دانش آموزان برای اساتید گذاشته اند هم متوجه خواهید شد، اگر هنوز نسبت به کلاس آنلاین بدبین هستید مقاله آیا کلاس آنلاین خوبه؟ را بخوانید.

قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی فیزیک از کار معلم مطمئن شوید

سایت استادبانک شرایطی را طراحی کرده است که شما می‌توانید قبل از پرداخت هزینه کلاس خصوصی فیزیک شیوه کار اساتید را مورد بررسی قرار دهید و به شناختی نسبی از استاد برسید. مثلا می‌توانید اطلاعاتی در مورد :

 • تعداد ستاره های استاد
 • رزومه اساتید
 • آخرین مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل
 • تعداد جلسات موفق برگزار شده در استادبانک
 • تعداد شاگردان فعال در حال حاضر
 • امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده اند.
 • نظرات شاگردان قبلی
 • ویدئو نمونه تدریس و معرفی استاد
 • شیوه‌ تدریس استاد
 • سوابق و افتخارات‌شان
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید استادبانک به آن ها اعطا می شود.
پروفایل معلم خصوصی فیزیک استادبانک
پروفایل معلم خصوصی فیزیک استادبانک

اگر روی عکس یا نام استاد کلیک کنید رزومه کامل او را می بینید.

رزومه کامل معلم خصوصی فیزیک استادبانک
رزومه کامل معلم خصوصی فیزیک استادبانک

پشتیبانی استادبانک؛ پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاستان با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و همه چیز را در مورد بهترین شرایط آموزشی با به صرفه ترین هزینه، به شما می گویند.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید، ما نگرانی های شما را بلدیم.

هیچ سوالی بدون پاسخ نمی‌ماند!

  captcha


  معلم خصوصی فیزیک استادبانک

  از آنجا که این روزها استفاده از معلم خصوصی متداول شده است و بهترین راه برای دریافت تدریس با کیفیت است. تاکید ما بر استادبانک است اما چرا؟ چون می‌توانیم ادعا کنیم که سایت تخصصی استادبانک عنوان‌دار برترین سایت تدریس خصوصی و قطب تدریس خصوصی در سطح کشوری است.

  استادبانک یک  شرکت دانش بنیان و حرفه‌ای مستقر در مرکز رشد دانشگاه شریف و همین شاخص می‌تواند تضمینی بر رشد سطح علمی شما باشد. تا کنون بیش از ۱۹۰۰۰۰ ساعت تدریس در استادبانک برگزار شده است و اساتید پذیرای بیش از ۲۷۰۰۰ دانش‌آموز بوده اند اساتیدی که شمار آن ها به بیش از ۲۳۰۰۰ نفر از باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین‌ها هستند و رضایت بیش از 95% دانش آموزان از استادبانک نشان می دهد استادبانک توانسته‌اند مورد اعتماد دانش‌آموزان خود قرار بگیرند.

  روند نظارت بر کیفیت تدریس اساتید بسیار سختگیرانه است. حتی بعد از عضویت در سامانه معلم خصوصی استادبانک نیز این روند ادامه دارد تا تنها بهترین معلم‌هایی که شاگردان از کیفیت تدریس آنها رضایت کامل را دارند، با استادبانک فعالیت کنند. از تدابیر بسیار به‌جا در استادبانک تعیین پشتیبان است. پشتیبانی که برای برگزاری هرچه بهتر کلاس‌ها همواره در کنار دانش آموزان و والدین حضور دارد.

  اگر می‌خواهید سایر دلیل موفقیت و محبوبیت استادبانک را بدانید با ما تا پایان مطلب همراه باشید. بعد از قبول درخواست دانش‌آموز بلافاصله با او تماس گرفته می‌شود و استاد به نکات زیر توجه می‌کند:

  • اساتید هدف کلاس را مشخص می‌کند
  • سطح شاگرد را به‌‌صورت اصولی مشخص می‌کند
  • به تقویت حس اعتماد به‌ نفس شاگرد می‌پردازند
  • مناسب‌ترین روش تدریس متناسب با شرایط دانش آموز انتخاب می‌شود.
  • ارتباط موثر با دانش آموز و حس همدلی و مشاوره ایجاد می‌شود.
  • استاد با صبر و حوصله کافی و تسلط کامل بر دروس کلاس را ادامه می دهد.
  • به هیچ عنوان روحیه شاگرد را تضعیف نمی‌کند.
  • آموزش را متناسب با سطح شاگرد شروع می‌کند.
  • به ظرفیت شاگرد برای یادگیری در یک جلسه توجه می‌کند.
  • به خوبی میزان یادگیری شاگرد را می‌سنجد.
  • گزارش کاملی از روند کلاس را به والدین ارائه می دهد.
  • خارج از کلاس با شاگرد در ارتباط است و پیشرفت او را مورد رصد قرار می‌دهند.

  همانطور که مطالعه کردید کلاس‌ها طی برنامه‌ریزی منسجم، دقیق و مشخص شروع می‌شوند و در نهایت این تضمین وجود دارد که دانش‌آموز در چه سطحی قرار می‌گیرد. این برنامه به‌صورت نمودار رشد دانش‌آموز به والدین گزارش داده می‌شود. در تمام این مراحل  پشتیبان در کنار دانش‌آموز و خانواده است. ارتباط مثمر و مستمری که با هدف تبادل نظر و سنجش سطح رضایت آنها از معلم طراحی شده است.

  برای پیوستن به استادبانک عجله کنید زیرا معمولا ظرفیت کلاس‌های اکثر اساتید برتر استادبانک خیلی سریع تکمیل می‌شود.

  معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.آکادمی اساتید

  یکی از اهداف آکادمی استادبانک به‌روز نگه‌ داشتن دانش و مهارت های اساتید و فضای آموزشی استادبانک است. در این راستا آکادمی به اساتید آموزش‌هایی را ارائه می‌دهد تا بتوانند با به‌روزترین شیوه‌های تدریس و با استفاده از علم روانشناسی بهترین تدریس را به دانش آموزان خود ارائه بدهند. آموزش‌هایی که باعث می‌شوند کلاس‌ها به نحوی برگزار گردند که ارتباط بهتر بین دانش‌آموز و معلم شکل بگیرد و سطح کلاس ارتقا پیدا کند.

  تلاش برای افزایش سواد الکترونیک و آموزش روش تدریس به شیوه آنلاین و آموزش اخلاق حرفه ای تدریس، از جمله آموزش‌های مهم در آکادمی اساتید استادبانک است. در نهایت به معلمان گواهی‌نامه‌ای داده می‌شود که در سایت قابل روئت برای دانش آموزان و والدین است.

  استادبانک برای شما روشن می کند که بر اساس چه معیارهایی قیمت کلاس خصوصی فیزیک را تعیین کرده است، همینطور تمام تلاشش برای اینست که شما با بهترین اساتید بهترین کلاس های خصوصی را داشته باشید.

  آیا تابحال معلم خصوصی فیزیک داشته اید؟ با چه هزینه ای؟ نظر شما در مورد سیستم قیمت گذاری استادبانک چیست؟ به نظر شما چه معیارهایی می تواند قیمت کلاس خصوصی زبان را تعیین کند؟ یا قیمت کلاس خصوصی منصفانه چقدر است؟

   

  نظر شما درباره این مطلب چیست؟

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  معلم خصوصی میخوای؟
  شماره موبایل شما؟
  معلم خصوصی نیاز داری؟