قیمت تدریس خصوصی
قیمت کلاس خصوصی فیزیک

قیمت کلاس خصوصی فیزیک چقدر است؟

مهسا رحمانی 14 دی 1399
123 0

یکی از گزینه‌هایی که برای انتخاب معلم خصوصی فیزیک باید در نظر بگیریم قیمت کلاس خصوصی فیزیک است، گاهی وقت‌ها این قیمت آنقدر زیاد است که ممکن است نتوانیم از پس آن بربیاییم یا بعد از اینکه هزینه را پرداخت کردیم هیچ تضمینی وجود ندارد که این کلاس خصوصی برای ما موثر باشد یا معلم از مهارت لازم برخوردار باشد.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک بسته به اینکه برای چه مقطعی تدریس بشود، یا اینکه در چه شهری برگزار شود، متفاوت است. همچنین از همه مهم‌تر سابقه و رزومه معلم خصوصی روی قیمت تدریس خصوصی فیزیک تاثیر دارد، در استادبانک سیستمی برای تعیین هزینه کلاس خصوصی وجود دارد، که در ادامه بصورت کامل و مشخص برای شما شرح می‌دهیم و راه‌هایی که از آن طریق می‌توانید با شناخت کامل معلم خصوصی فیزیک خود را انتخاب کنید.

سیستم تعیین قیمت تدریس خصوصی فیزیک در استادبانک

استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

دلایلی وجود دارند که به واسطه آن‌ها استادبانک به برترین سامانه تدریس خصوصی ایران تبدیل شده است. این دلایل عبارتند از:

ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی به اساتید

هر زمان که شما در مقابل پرداخت پول خدمات مطلوب دریافت کنید نه تنها ضرر نکرده‌اید بلکه حسابی برای آینده‌ خود باز کرده‌اید. جالب است بدانید که هر ساله حدود ۲۰۰۰۰ معلم برای تدریس خصوصی استادبانک ثبت‌نام می‌کنند و تنها ۵۰۰ نفر از آن‌ها شانس پیوستن به این مجموعه را بدست می‌آورند. چرا که استادبانک معیارهای مختلف و سختگیرانه‌ای برای جذب اساتید دارد.

این نظارت و ارزیابی‌ها که پس از استخدام نیز بصورت مستمر بر کار اساتید استادبانک برقرار است، در تعیین قیمت معلم خصوصی فیزیک موثر است. به این نحو که اساتید بر اساس رزومه کاری، رزومه تحصیلی، افتخارات، تعداد دانش‌آموزان موفق، تعداد جلسات تدریس خصوصی و مهارت‌های تدریس ارزشیابی می‌شوند و به هر کدام از آن‌ها از 1 تا 5 ستاره داده می‌شود، این ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی فیزیک را تعیین می‌کنند و در سایت برای هر استاد قابل مشاهده هستند.

سیستم ارزشیابی استادبانک به هر استاد از یک تا پنج ستاره می‌دهد که این ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی آن استاد را تعیین می‌کند.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک بر اساس ستاره

اساتید 1 و 2 ستاره: این اساتید سابقه کمتری در تدریس دارند اما با توجه به سخت‌گیری‌های استادبانک حتی همان فرد دارای یک ستاره هم به متدهای به روز تدریس و کتاب‌های جدید تسلط دارد و تدریس را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهد. کم‌تجربه بودن هرگز به معنای ناکارآمدی نیست. تعداد شاگردان خصوصی اساتید 1 و 2 ستاره کمتر از 20 نفر نبوده است.

اساتید 3 و  4 ستاره: اساتیدی باسابقه متوسط که سابقه تدریس در مدارس دولتی، غیردولتی و تیزهوشان را داشته‌اند، همچنین رزومه قوی و افتخارات زیادی از جمله رتبه در المپیادهای علمی و رتبه‌های تک رقمی کنکور دارند و مطمئنا تعداد شاگردهای خصوصی شان زیر 50 نفر نیست.

اساتید 5 ستاره و vip : آن‌ها بیشترین سابقه را در تدریس خصوصی دارند و تعداد زیادی شاگرد موفق‌ داشته‌اند. اساتید فیزیک 5 ستاره و vip حتما در مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس کرده‌اند یا نویسنده کتاب‌های کمک درسی بوده‌اند. آن‌ها رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی هستند و فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر می‌باشند، تعداد شاگردان خصوصی‌شان بیشتر از 100 تا 500 نفر می‌باشد و بیشتر از هر فرد دیگری در رشته خود متخصص و متبحر می‌باشند.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی فیزیک در مقاطع و شهرها

تعرفه تدریس خصوصی فیزیک کنکور از کلاس خصوصی فیزیک نهم، دهم یا یازدهم بیشتر است و همچنین قیمت تدریس حضوری در منزل تهران تا حدودی از قیمت شهرستان‌ها بیشتر می‌باشد. شهرستان‌هایی که استادبانک در آن‌ها فعالیت دارد: کرج،اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شیراز و کرمان هستند.

قیمت کلاس خصوصی فیزیک آنلاین کمتر از حضوری

وقتی وارد سایت استادبانک می‌شوید، همراه با انتخاب درس باید شیوه کلاس حضوری یا آنلاین را انتخاب کنید، که هزینه کلاس آنلاین هر استاد از کلاس حضوری او 15 تا 20 درصد ارزان‌تر است،که به دلیل حذف هزینه رفت و آمد است.

همچنین کیفیت و بازدهی کلاس‌های آنلاین استادبانک بسیار مطلوبست، زیرا به صورت خصوصی هستند و تمرکز معلم بر یادگیری یک دانش‌آموز است. اساتید هم از ابزارهای به روزی مانند قلم نوری، وب کم و میکروفن استفاده می‌کنند.

ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت گذاری کلاس‌ها داریم و دلیل همه این‌ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

قبل از درخواست و پرداخت هزینه تدریس خصوصی فیزیک از کار معلم مطمئن شویم

سامانه استادبانک شرایطی را طراحی کرده است که شما می‌توانید قبل از پرداخت هزینه کلاس خصوصی فیزیک شیوه کار اساتید را مورد بررسی قرار دهید و به شناختی نسبی از استاد برسید. مثلا می‌توانید اطلاعاتی در مورد :

 • تعداد ستاره‌های استاد؛
 • رزومه اساتید؛
 • آخرین مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل؛
 • تعداد جلسات موفق برگزار؛
 • تعداد شاگردان فعال در حال حاضر؛
 • امتیازی که دانش‌آموزان از 5 به استاد داده‌اند؛
 • نظرات شاگردان قبلی؛
 • ویدئو نمونه تدریس و معرفی استاد؛
 • شیوه‌ تدریس استاد؛
 • سوابق و افتخارات؛
 • مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که توسط آکادمی اساتید استادبانک به اساتید اعطا می‌شود؛

پشتیبانی استادبانک، پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاس، با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

معلم خصوصی فیزیک استادبانک چه فرقی با دیگران دارد؟

بعد از قبول درخواست معلم خصوصی یک دانش‌آموز، استاد با او تماس می‌گیرد و قرار جلسه اول را تعیین می‌گذارد و در ادامه کار به نکات زیر توجه می‌کند:

 • اساتید هدف کلاس را مشخص می‌کند؛
 • سطح علمی شاگرد را به‌‌صورت اصولی مشخص می‌کند؛
 • متناسب با تیاز و نقاط ضعف شاگرد برای کلاس برنامه‌ریزی می‌کند؛
 • به تقویت حس اعتماد به‌ نفس شاگرد می‌پردازند؛
 • مناسب‌ترین روش تدریس متناسب با یادگیری دانش‌آموز را انتخاب می‌کند؛
 • یک ارتباط موثر همراه با حس همدلی و مشاوره با شاگرد برقرار می‌کند؛
 • استاد با صبر و حوصله کافی و تسلط کامل بر دروس کلاس را ادامه می‌دهد؛
 • به هیچ عنوان روحیه شاگرد را تضعیف نمی‌کند؛
 • به ظرفیت شاگرد برای یادگیری در یک جلسه توجه می‌کند؛
 • در پایان هر جلسه گزارش کاملی از روند کلاس را به والدین ارائه می‌دهد؛
 • خارج از کلاس با شاگرد در ارتباط است و پیشرفت او را مورد رصد قرار می‌دهد؛

تجربه یکی از اساتید فیزیک استادبانک در ارتباط با برگزاری کلاس‌های خصوصی:

استاد محمد پوررضا

بنده برای هر فصل نمونه سوال‌های جداگانه دارم که البته با توجه به اینکه اکثر دانش‌آموزان بنده انتظار آموزش تستی دارند، نمونه تست‌های مربوطه را پرینت گرفته و همراه خود به کلاس خواهم برد. البته قبل از تشکیل جلسه اول با خود شخص شاگرد صحبت می‌کنم و فصل مورد نظر را با هم انتخاب می‌کنیم و با توجه به سطح شاگرد نمونه سوالات را از روز قبل جدا می‌کنم.

بارها پیش آمده که با این کار دانش‌آموران می‌گویند که دقیقا همین سوالات در آزمون‌های مدرسه آمده و یا در آزمون‌های آزمایشی سوالات مشابه این موارد آمده است. با این کار هم بنده برای جلسه برنامه دارم و هم اینکه شاگرد بازخورد مناسبی می‌گیرد و خیلی از سوال‌های موردنظر شاگرد برطرف می‌شود.

البته بیشتر سوال‌هایی که بنده برای شاگرد می‌برم از تست‌های کنکور هست تا شاگرد بداند دقیقا بعد از کلاس به چه جایگاهی خواهد رسید و از طرفی شاگرد اعتراضی به منبع سوال نخواهد داشت. در پایان کلاس نیز نمونه سوالاتی متناسب با موارد تدریسی و علی‌الخصوص موارد ضعف شاگرد، از داخل کتاب تست شاگرد و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی برای شاگرد ارسال می‌کنم تا شرایط آموزش و آزمون تکمیل شود.

طبیعتاً قبل از شروع کلاس سوالاتی پیرامون سطح دانش‌آموز و خواسته او از کلاس صورت می‌گیرد ولی این سوالات بطور قطعی سطح دانش‌آموز را مشخص نمی‌کند. اولین عمل بنده برای اثر بخشی بیشتر کلاس، بردن نمونه سوال است که باعث می‌شود شاگرد متوجه شود کلاس و موفقیت او برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ابتدای کلاس گپ کوچکی با شاگرد میزنم تا شاگرد احساس راحتی کند.

در ادامه و در حین تدریس چند سوال ساده از شاگرد می‌پرسم تا او پاسخ دهد و انگیزه بگیرد و حتی از بین گفته‌های خودم نیز از او سوال می‌پرسم تا بیشتر در درس مشارکت داشته باشد. با این شرایط پس از حل چند سوال، سوالات مشابه را به شاگرد می دهم تا در همان ‌جا حل کند و با حل سوال انگیزه بگیرد.

در هر قسمت نیز پس از توضیح مطالب و گفتن هر نکته، به سراغ سوالات یا تست‌های طرح شده از آن مطلب می‌روم تا شاگرد اهمیت هر نکته را بیشتر درک کند و در ادامه مسیر شاگرد متوجه می‌شود که برای هر نکته‌ای که به او گفته می‌شود، مثال یا تست وجود دارد و این باعث می‌شود که شاگرد با توجه بیشتری مطالب را دنبال کند و بیشتر به کلاس اهمیت دهد.

معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

آکادمی اساتید

یکی از اهداف آکادمی استادبانک به‌روز نگه‌ داشتن دانش و مهارت‌های اساتید و فضای آموزشی استادبانک است. در این راستا آکادمی به اساتید آموزش‌هایی را ارائه می‌دهد تا بتوانند با بروزترین شیوه‌های تدریس و با استفاده از علم روانشناسی بهترین تدریس را به دانش‌آموزان خود ارائه بدهند. آموزش‌هایی که باعث می‌شوند کلاس‌ها به نحوی برگزار گردند که ارتباط بهتر بین دانش‌آموز و معلم شکل بگیرد و سطح کلاس ارتقا پیدا کند.

تلاش برای افزایش سواد الکترونیک و آموزش روش تدریس به شیوه آنلاین و آموزش اخلاق حرفه ای تدریس، از جمله آموزش‌های مهم در آکادمی اساتید استادبانک است. در نهایت به معلمان گواهی‌نامه‌ای داده می‌شود که در سایت قابل رویت برای دانش آموزان و والدین است.

رشد چشم‌گیر در درس فیزیک با برگزاری بهترین جلسه تدریس خصوصی فیزیک با اساتید برتر استابانک

سایت استادبانک با چندین سال تجربه در حوزه‌ی تدریس خصوصی، بهترین خدمات آموزشی را در اختیار شما گذاشته است. شما می‌توانید در کنار استفاده از امکانات آموزش مختلف مانند دانلود نمونه سوال امتحانی، نسبت به انتخاب و رزرو معلم خصوصی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کنید. همچنین کارشناسان تیم ما از طریق شماره‌‌ی 91005343-۰۲۱ آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

✒️ به نظر شما چه هزینه‌ای برای معلم خصوصی فیزیک معقول است؟
تابحال برای فرزند‌تان معلم خصوصی فیزیک گرفته‌اید؟ نظر شما در مورد سیستم قیمت گذاری استادبانک چیست؟ 
نظرات و تجربیات خود را در برای ما بنویسید.

قیمت کلاس خصوصی در استادبانک چقدر است؟

قیمت معلم خصوصی به ازای هر جلسه بر اساس تعداد ستاره‌های اساتید تعیین می‌شود: یک ستاره: از 55 تا 100 هزار تومان / دو ستاره: از 85 تا 130 هزار تومان / سه ستاره: از 115 تا 185 هزار تومان / چهار ستاره: از 155 تا 235 هزار تومان / پنج ستاره: از 200 تا 300 هزار تومان / VIP: از از 245 تا 1 میلیون و 100 هزار تومان . در مقاله مفصلا توضیح داده شده است که هر کدام از این تعداد ستاره‌ها نشان دهنده چیست.

معیارهای قیمت گذاری کلاس خصوصی در استادبانک چیست؟

استادبانک براساس رزومه، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تعداد شاگردان موفق، شیوه و متد تدریس، افتخارات و دستاوردها، خصوصیات اخلاقی و... به اساتید خود از 1 تا 5 ستاره می‌دهد، این تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی را نشان می‌دهد.

قیمت کلاس خصوصی حضوری و آنلاین با هم متفاوت است؟

قیمت کلاس خصوصی آنلاین 15 تا 20 درصد ارزان‌تر از کلاس خصوصی حضوری است. در استادبانک از سه پلتفرم: اسکای روم، ادوبی کانکتی، بیگ بلو باتن برای کلاس‌های آنلاین استفاده می‌شود.

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

دیدگاهی ثبت نشده است.
×
دانلود رایگان اپلیکیشن نمونه سوالات و گام به گام