قیمت کلاس خصوصی زیست شناسی چقدر است؟

0 127

یکی از نکات مهم در مورد کلاس ‌خصوصی زیست شناسی، قیمت و عوامل تاثیرگذار بر نرخ کلاس است. در این مقاله، با بررسی جزئیات این عوامل، به مسئله قیمت کلاس خصوصی زیست می‌پردازیم. در تعیین هزینه کلاس خصوصی زیست معیارهای مهمی وجود دارد. اصلی‌ترین معیار مربوط به موفقیت‌ها و سوابق معلم است.

استادبانک با سیستم دقیق ارزیابی اساتید و امتیازدهی با تعداد ستاره نرخ معلم خصوصی زیست را تعیین می‌کند. در این سیستم ارزیابی، به صورت جامع رزومه و تمامی ويژگی‌های معلم خصوصی زیست بررسی می‌شود. در ادامه معیارهای قیمت‌گذاری یک جلسه کلاس خصوصی زیست در استادبانک را توضیح می‌دهیم.

قیمت کلاس خصوصی زیست شناسی در استادبانک چطور تعیین می‌شود؟


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


استادبانک، قطب تدریس خصوصی کشور است و بالاترین سطح کیفی آموزش خصوصی را برای تمامی دانش‌آموزان فراهم می‌کند. در این راستا استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خصوصی خود را انتخاب می‌کند. هرساله بالغ بر بیست هزار معلم برای تدریس در استادبانک درخواست همکاری می‌دهند اما در این میان تنها بالغ بر دو درصد آن‌ها، موفق به تدریس در استادبانک می‌شوند.

این نکته، نظارت دقیق استادبانک در گزینش معلم‌های خصوصی زیست را آشکار می‌کند. در ادامه به بررسی سیستم ارزشیابی استادبانک بر اساس ستاره‌دهی می‌پردازیم. عاملی که در تعیین هزینه کلاس خصوصی زیست، بسیار مهم است.

ارزیابی مستمر اساتید و ستاره‌دهی

در استادبانک ارزیابی معلم خصوصی زیست توسط معیار‌های متعددی انجام می‌شود. بر اساس این ارزیابی معلم‌های خصوصی زیست از یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. تعداد ستاره‌ها قیمت یک جلسه کلاس خصوصی هر معلم را نشان می‌دهد.

معیارهای مهم در ارزیابی مستمر و ستاره‌ دهی:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی زیست برای تدریس خصوصی؛
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی زیست؛
 3. تعداد شاگردان موفق و رتبه برتر کنکور؛
 4. نوشتن کتاب یا طراحی سوالات کنکورهای آزمایشی؛
 5. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی زیست؛
 6. دانشگاه محل تحصیل؛
 7. افتخارات و دست ‌آوردهای معلم؛
 8. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی زیست؛
 9. خروجی کلاس؛

قیمت کلاس خصوصی زیست بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

هزینه کلاس خصوصی زیست، با توجه به ستاره‌های معلم خصوصی زیست معین می‌شود:

معلم‌های یک و دو ستاره: این دسته از معلمان با آنکه تجربه کمتری نسبت به سایر معلم‌ها دارند اما با این ‌حال هرکدام از آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر فارغ‌التحصیل شده‌اند. علاوه بر آن این معلم‌ها در آزمون‌های سختگیرانه‌ی استادبانک قبول شده‌اند و اشتیاق و انگیزه کافی برای آموزش را دارا هستند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این دسته از آموزگارها سابقه بیشتری در تدریس دارند. بیشتر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته‌های پزشکی و داروسازی فارغ‌التحصیل شده‌اند و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. در خروجی کلاس‌ها کاملاً موفق بوده‌اند. تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از 50 نفر نبوده است.

معلم‌های پنج ستاره: این دسته از معلم‌ها جزو بهترین‌ها در کل کشور هستند. سوابق علمی درخشان، سابقه تدریس طولانی و موفقیت‌های عالی در تمامی زمینه‌ها آموزشی و شغلی. آن‌ها در بهترین مدارس تیزهوشان و نمونه تدریس می‌کنند و رتبه‌های تک رقمی کنکور و المپیادهای علمی را دارند. همینطور فارغ التحصیل در رشته‌های پزشکی و زیست‌شناسی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت به پر می‌شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم‌تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های vip: این معلم‌ها نوابغ در تدریس خصوصی محسوب می‌شوند. کیفیت فوق‌العاده کلاس موفقیت‌‌های درخشان در داخل و خارج از کشور و پرورش دانش‌آموزان تیز‌هوش از جمله ویژگی‌های این دسته از معلم‌ها است.

آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده‌اند و در رشته‌های پزشکی فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سابقه و مهارت فوق‌العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و همه چیز را در مورد یک کلاس خصوصی زیست باکیفیت و با بهترین هزینه به شما توضیح می‌دهند.

 


تفاوت قیمت کلاس خصوصی زیست در مقاطع و شهرهای مختلف

نکته دیگر درباره هزینه کلاس خصوصی زیست مقطع و پایه درسی دانش‌آموز است. بدیهی است که قیمت معلم خصوصی زیست در مقاطع بالاتر بیشتر است و این نسبت با توجه به مقطع تغییر می‌کند. برای مثال کلاس‌های کنکور زیست از کلاس‌های دوره متوسطه بیشتر است.

استادبانک در شهرهای مختلفی خدمات تدریس خصوصی ارائه می‌دهد. علاوه بر تهران، در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان نیز کلاس‌های خصوصی زیست برگزار می‌شود. هزینه کلاس خصوصی زیست در شهرستان‌ها از تهران کمتر است.

قیمت کلاس خصوصی زیست آنلاین

برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری شیوه تدریس خصوصی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که هزینه کلاس خصوصی زیست به صورت آنلاین با توجه به مسئله رفت‌و آمد، 15 تا 20 درصد از تدریس خصوصی حضوری کمتر است.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی زیست شناسی از کار معلم مطمئن شویم؟

در فرایند انتخاب معلم خصوصی زیست توجه به نکات متعددی ضروری است. استادبانک این نکات را در این فرایند به شکلی ساده در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌دهد. تا قبل از درخواست کلاس شناخت کاملی نسبت به معلم و روش تدریس او پبدا کنند.

پس از انتخاب درس زیست شناسی در استادبانک لیستی از اساتید برای شما نشان داده می‌شود که برای هر استاد اطلاعات زیر قابل مشاهده است:

 1. تعداد ستاره ها؛
 2. (درصورت حضوری بودن) منطقه ی جغرافیایی که استاد تدریس حضوری انجام می‌دهند (برای تهران مناطق مشخص شده اند)؛
 3. تعداد جلسات موفق؛
 4. تعداد شاگردان فعال که در حال حاضر با استاد کلاس خصوصی دارند؛
 5. امتیازی که دانش آموزان از 5 به استاد داده اند؛
 6. نظراتی که شاگردان یا والدینشان ثبت کرده اند؛
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد؛
 8. رزومه و مدرک تحصیلی؛
 9. افتخارات و سوابق تدریس؛
 10. قیمت کلاس خصوصی به ازای هر جلسه 90 دقیقه‌ای؛
 11. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که از آکادمی اساتید استادبانک دریافت کرده اند (در ادامه در مورد این مدرک توضیح می‌دهیم)؛

همانطور که مشاهده می‌کنید، عکس‌های زیر پروفایل یک معلم خصوصی زیست شناسی vip را نشان می‌دهند.

پروفایل معلم خصوصی زیست شناسی

پروفایل معلم خصوصی زیست شناسی در استادبانک


ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت‌گذاری روی کلاس‌ها داریم و دلیل همه این‌ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.