قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی

0 88

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی چگونه تعیین می‌شود؟ از آن جایی که قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌های اصلی برای دانش‌آموزان و زبان آموزان است؛ بنابراین در این راهنما سعی کرده‌ایم، نکات مهم در تعیین هزینه و جزئیات و عوامل مؤثر در قیمت کلاس خصوصی را بیان کنیم.

عوامل مهمی که روی نرخ کلاس خصوصی زبان انگلیسی اثر می‌گذارند، شامل: رزومه معلم خصوصی انگلیسی، سابقه کاری، مقطع تحصیلی، متد تدریس (حضوری یا آنلاین) و شهر محل تدریس دارد. این پارامتر‌ها همگی در نرخ نهایی قیمت کلاس خصوصی انگلیسی تأثیرگذار است، برای مثال معلم انگلیسی با سابقه کار طولانی نسبت به معلم کم‌تجربه، هزینه بالاتری را خواستار می‌شود.

در ادامه مطلب با استاد بانک همراه باشید تا جواب سؤالات خود را در این مطلب بیابید.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک

هر ساله حدود 20 هزار نفر از اساتید برای ثبت‌نام در استادبانک اقدام می‌کنند، اما از این بین فقط 500 نفر از این اساتید، جذب سیستم می‌شوند؛ زیرا برای جذب معلم های خصوصی در استادبانک، معیارهایی وجود دارد که آن ها باید بتوانند، نتیجه مورد قبولی از این سنجه‌ها را کسب کنند.

استادبانک ارزیابی و نظارت از عملکرد معلم های خصوصی را به صورت مستمر ادامه می‌دهد. در واقع براساس این نظارت مستمر و استاندارد، سطح دانش و عملکرد وی را در تدریس می‌سنجد.

سیستم ارزشیابی و نظارت استادبانک به هر استاد از 1 تا 5 ستاره، اختصاص می دهد. تعداد ستاره ها تعیین کننده ی قیمت یک جلسه  کلاس خصوصی آن استاد است.

معیارهای ارزیابی اساتید زبان انگلیسی در استادبانک چیست؟

معیارهایی که استادبانک برای ستاره دهی به اساتید خود در نظر می گیرد:

 • انگیزه معلم خصوصی از تدریس درس انگلیسی است. مواردی که در این معیار مورد بررسی قرار می‌گیرد، این است که آیا تدریس زبان انگلیسی به عنوان شغل دوم در نظر گرفته نشده است یا اینکه معلم برنامه بلندمدت برای کلاس خصوصی در نظر دارند یا خیر. همچنین میزان وقتی که برای تدریس زبان انگلیسی در نظر گرفته‌اند، نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • دومین معیار مورد بررسی، رزومه تحصیلی و کاری معلم خصوصی زبان انگلیسی است. سابقه کاری و مدارک دانشگاهی و همچنین مدرک زبان معلم توسط ارزشیابی استادبانک با دقت بررسی شده و فقط معلمانی که استانداردهای این مرکز را برآورده کنند، جذب می‌شود.

در واقع زبان انگلیسی شیوه تدریس متفاوت تری نسبت به سایر دروس دارد، به همین دلیل معلمانی که قادر به کسب نمرات بالا در آزمون های بین المللی زبان نظیر Toefl و Ielts شده اند و تعداد دانش آموزان موفق زیادی دارند، جذب استادبانک می شوند.

 • متد تدریس زبان انگلیسی برای استادبانک اهمیت زیادی دارد؛ معلم خصوصی زبان انگلیسی باید بتواند، نیاز و شیوه یادگیری شاگردش را متوجه شود و با شیوه تدریسی را اتخاذ کند که با آن شاگرد بیشترین یادگیری را دارد.

ایراد اساسی دوره های کلاس زبان که به صورت عمومی برگزار می شود، اینست که؛ در این دوره ها، برای هر فرد نمی توان به صورت مجزا وقت کافی گذاشت. برای مثال ممکن است دانش آموزی در مهارت مکالمه قوی باشد، اما در مهارت نوشتاری ضعیف باشد و دانش آموز دیگر بالعکس در نوشتاری قوی و در مکالمه ضعیف باشد. معلم در کلاس های عمومی، به صورت کلی و براساس چارت درسی پیش رفته و به نیاز تک تک دانش آموزان یا زبان آموزان توجه کافی ندارد.

البته وقت محدود کلاس های عمومی و تعداد زیاد دانش آموزان نیز یکی از علت های این مشکل است. پس داشتن تدریس خصوصی معلم زبان، باعث می شود، نیاز سنجی و برنامه ریزی برای هر فرد، براساس نقاط ضعف و قوت وی در یادگیری صورت گیرد و نتیجه مطلوب تری حاصل گردد.

 • سابقه تدریس خصوصی معلم خصوصی زبان انگلیسی از دیگر معیارهای مورد بررسی است.
 • میزان موفقیت، شهرت و محبوبیتت معلم بین شاگردانش از دیگر معیارهای استادبانک است. مسلماً معلم خصوصی زبان انگلیسی که سطح دانش قوی و رزومه خوبی داشته پس از شهرت و افتخارات قابل قبولی نیز برخوردار است. معلم خصوصی زبان انگلیسی که متد تدریس باکیفیتی داشته و تعامل خوبی با دانش آموز برقرار کرده است، در بین زبان آموزان مطرح شده و سریعا محبوب می شود. پس به همین دلیل به این فاکتور در سیستم نظارت استاد بانک، توجه ویژه می‌شود.
 • معیار دیگر در ارزیابی معلم خصوصی در استادبانک به اصطلاح نیتیو بودن معلم است. معلم باید بتواند مانند افراد انگلیسی زبان صحبت کند و لهجه مناسبی داشته باشد.

ما در استادبانک، معیارهای مشخص و دقیقی برای قیمت گذاری روی کلاس ها داریم و دلیل همه این ها حفظ منافع شما و ارائه بهترین خدمات به شماست. 

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلمهمانطور که گفته شد تعداد ستاره هایی که اساتید دریافت می کنند نشان دهنده قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی به ازای یک جلسه است.

به این صورت که معلمین زبان انگلیسی با یک ستاره، قیمت پایین‌تری برای کلاس‌های خصوصی در نظر می‌گیرند؛ زیرا آن ها کم تجربه و جوان هستند. البته این نکته را فراموش نکنید که حتی معلم یک ستاره نیز در استادبانک سطح دانش قوی داشته و در امر تدریس ماهر هستند.

بنابراین تجربه کم معلم، لزوماً به معنی ضعیف بودن وی در امر تدریس نیست. ممکن است سابقه کم معلم انگلیسی که دارای یک ستاره است، به این دلیل باشد که از راه تدریس کسب درآمد نکرده و یا سابقه کلاس خصوصی کمی داشته اما از سواد بالایی برخوردار است. البته معلمین یک یا دو ستاره هم حداقل 20 شاگرد کلاس خصوصی زبان انگلیسی داشته اند.

معلیمن خصوصی زبان انگلیسی چهار و پنج ستاره معلم های ماهر و توانایی هستند که این افراد، تعداد شاگردان موفق زیادی داشته اند که همین امر سبب قوی شدن رزومه آنان شده است. همچنین بازخوردهای مثبت از سوی دانش‌آموزان نیز سبب شده است تا معلم های خصوصی قادر به کسب پنج ستاره از سیستم استادبانک شوند.

همچنین معلمان زبان انگلیسی که پنج ستاره هستند، افتخارات ویژه‌ای را دارا می‌باشند. این افراد در آزمون‌های بین‌المللی زبان، مدرک معتبر با نمره بسیار عالی داشته و در امر تدریس نیز بسیار حرفه‌ای عمل کرده‌اند و تعداد شاگردهای خصوصی شان کمتر از 100 نفر نبوده است.

ناگفته نماند که معلم های خصوصی زبان انگلیسی بعد از جذب در سیستم استادبانک نیز به صورت مکرر مورد ارزشیابی قرار گرفته و عملکرد آنان سنجیده می‌شود. آنچه که در ارزشیابی مستمر معلم خصوصی انگلیسی در استادبانک اهمیت دارد این است که نظرات و بازخوردهای والدین و دانش‌آموزان روی ارزیابی اثر دارد.

در صورت بازخورد منفی از والدین و عدم موفقیت دانش‌آموز با وجود تلاش، استادبانک این موارد را پیگیری می‌کند. به همین دلیل است که معلم خصوصی رضایت دانش‌آموزان را تا بالاترین حد خود جذب می‌کند، تا رزومه خود را قوی‌تر کرده و دانش‌آموز نیز به هدف خود دست یابد. نظرات و بازخوردهای دانش‌آموزان از شیوه تدریس معلمین خصوصی در سایت موجود است که گواه بر صحت بیانات ماست.

توجه داشته باشید که معلم های زبان انگلیسی کم‌تجربه که دارای یک تا دو ستاره هستند، تعداد کلاس های خصوصی آنان تابحال حداقل 50 جلسه بوده است.

برای معلمین بین 3 تا 4 ستاره نیز تعداد کلاس های خصوصی حداقل 100 جلسه است.

برای معلمین خصوصی 5 ستاره و vip، تعداد کلاس های خصوصی حداقل 500 جلسه است.

استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع

با توجه به اینکه مقاطع پایین‌تر مانند ابتدایی نسبت به دوره‌های متوسطه، سختی کار کمتری دارد، بنابراین قیمت‌ها در آن مقاطع نیز پایین‌تر است؛ اما در مقاطع بالاتر مانند متوسطه یا سطح دانشگاهی، مسلماً سختی کار تدریس زبان انگلیسی بیشتر می‌شود؛ زیرا تمامی چهار مهارت انگلیسی باید به صورت کامل آموزش داده شود. پس نرخ کلاس خصوصی زبان انگلیسی در این مقاطع بالاتر است.

همچنین قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی برای دوره‌های عمومی و یا دوره‌های مکالمه کمتر است از دوره‌های پیشرفته و آمادگی آزمون های Ielts و Toefle .

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی حضوری و آنلاین

استادبانک علاوه بر کلاس های حضوری، شرایطی را فراهم کرده تا کسانی که مایلند، کلاس های خصوصی شان را بصورت آنلاین برگزار کنند، مشکلی نداشته باشند، استادبانک سه پلتفرم باکیفیت:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد. شاگرد و معلم می توانند هر سه پلتفرم را انحان کنند و هر کدام برایشان راحتتر بود انتخاب کنند.

توجه کنید که به دلیل حذف شدن هزینه رفت و آمد، قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین 10% تا 15% ارزانتر از کلاس حضوری است.

پشتیبانی استادبانک؛ پس از اتمام جلسه اول و آخر کلاستان با شما تماس می‌گیرند، تا مطمئن شوند از معلم خود راضی بوده‌اید. اگر استاد نتوانسته باشد رضایت شما را جلب کند، استادبانک پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما به هیچ عنوان متضرر نشوید.

قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی از کار معلم مطمئن شوید

آنچه که باید قبل از انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی به آن توجه کنید، اینست که شناخت کامل و درستی از استاد پیدا کنید.

وقتی در سایت استادبانک، درس زبان انگلیسی را انتخاب می کنید، لیست معلم های خصوصی انگلیسی، بهمراه رزومه و مشخصات آن‌ها با جزئیات دقیق در دسترس شما قرار می گیرد. برخی از اطلاعات ذکر شده در مورد معلمان زبان انگلیسی شامل:

 • تعداد ستاره ها
 • تعداد جلسات موفق
 • مدرک دانشگاهی
 • سابقه تدریس
 • منطقه ای که تدریس می کنند (درصورت انتخاب تدریس حضوری)
 • تعداد جلسات موفقی که توسط استاد در استادبانک برگزار شده است.
 • تعداد شاگردان فعال
 • امتیازی که استاد از دانش آموزان دریافت کرده است.
 • فیلم نمونه تدریس
 • نظرات دانش آموزان قبلی
 • مدرک دوره اخلاق حرفه ای که توسط آکادمی اساتید به آن ها اعطا شده است.

پروفایل معلم خصوصی زبان انگلیسی برای ارزیابی دقیق و انتخاب معلم انگلیسی می‌توانید، فیلم تدریس معلم را مشاهده کنید. شما به راحتی می‌توانید سبک تدریس را در این فیلم مشاهده کرده و در صورتی که مطابق میل شما باشد، استاد را انتخاب نمائید. با بررسی این اطلاعات و مقایسه بین اساتید، معلم زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و همه چیز را در مورد بهترین شرایط آموزشی با به صرفه ترین هزینه، به شما می گویند.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید، ما نگرانی های شما را بلدیم.

هیچ سوالی بدون پاسخ نمی‌ماند!

  captcha


  پس از درخواست معلم خصوصی زبان انگلیسی چه اتفاقی می افتد؟

  • ابتدا معلم خصوصی زبان انگلیسی با دانش‌آموز و والدین وی برای هماهنگی زمان و مکان اولین جلسه تماس می‌گیرد.
  • معلم در جلسه اول، به تعیین سطح دانش‌آموز می‌پردازد و نقاط قوت و ضعف دانش‌آموز را شناسایی می کند.
  • نتیجه ارزیابی تعیین سطح به گزارش دانش‌آموز و خانواده وی می‌رسد.
  • معلم خصوصی، در جلسه اول، برنامه‌ریزی براساس سطح یادگیری و هدف دانش‌آموز انجام می‌دهد. (معلم، هدف خود را مشخص می‌کند، برای مثال ارتقای نمره دانش‌آموز، کسب نمره بالا در آزمون تافل یا بهبود مکالمه و… )
  • به والدین و دانش آموز در مورد این اهداف و برنامه ریزی برای آن‌ها توضیح می دهد.
  • بعد از هر جلسه تدریس، گزارش به والدین ارائه می‌شود تا از سیر پیشرفت فرزند خودآگاهی داشته باشند.
  • ترسیم نمودار میزان پیشرفت رشد دانش آموز توسط معلم و ارائه گزارش به دانش‌آموز و خانواده وی اهمیت دارد.
  • پشتیبانی استادبانک در طول پروسه تدریس همیشه همراه خانواده هاست.

  معلم خصوصی استادبانک ملزم است: پس از ارزیابی ئ نیازسنجی دانش آموز برای او هدفگذاری کند، سپس با والدین به توافق رسد که رسیدن به این هدف چند جلسه طول می کشد، معلم خصوصی پس از هر جلسه گزارش کاملی از روند رشد دانش آموز به والدین می دهد.

  به طور خلاصه، قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی با رزومه و سابقه معلم خصوصی ارتباط تنگاتنگی دارد. معلم های خصوصی انگلیسی براساس تجربه و مهارت در استاد بانک رتبه‌بندی شده و ستاره‌دار می‌شوند، براساس میزان ستاره می‌توان دانش و تجربه معلم را سنجید و قیمت‌های تعیین شده برای کلاس خصوصی انگلیسی را نیز براساس ستاره مشاهده کرد.

  آیا تابحال معلم خصوصی زبان انگلیسی داشته اید؟ با چه هزینه ای؟ نظر شما در مورد سیستم قیمت گذاری استادبانک چیست؟ به نظر شما چه معیارهایی می تواند قیمت کلاس خصوصی زبان را تعیین کند؟ یا قیمت کلاس خصوصی منصفانه چقدر است؟

  نظر شما درباره این مطلب چیست؟

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  معلم خصوصی میخوای؟
  شماره موبایل شما؟
  معلم خصوصی نیاز داری؟