قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی

0 256

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی چگونه تعیین می‌شود؟ از آن جایی که قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌های اصلی برای دانش‌آموزان و زبان آموزان است؛ بنابراین در این راهنما سعی کرده‌ایم، نکات مهم در تعیین هزینه و جزئیات و عوامل مؤثر در قیمت کلاس خصوصی را بیان کنیم.

عوامل مهمی که روی نرخ کلاس خصوصی زبان انگلیسی اثر می‌گذارند، شامل: رزومه معلم خصوصی انگلیسی، سابقه کاری، مقطع تحصیلی، روش تدریس و شهر محل تدریس دارد. این پارامتر‌ها همگی در نرخ نهایی قیمت کلاس خصوصی انگلیسی تأثیرگذار است، برای مثال معلم انگلیسی با سابقه کار طولانی نسبت به معلم کم‌تجربه، هزینه بالاتری را خواستار می‌شود.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی زبان‌ انگلیسی در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


هر ساله حدود 20 هزار نفر از اساتید برای ثبت‌نام در استادبانک اقدام می‌کنند، اما از این بین فقط 500 نفر از این اساتید، جذب سیستم می‌شوند؛ زیرا برای جذب معلم‌های خصوصی در استادبانک معیارهایی وجود دارد که آن‌ها باید بتوانند، نتیجه مورد قبولی از این سنجه‌ها را کسب کنند.

استادبانک ارزیابی و نظارت از عملکرد معلم‌های خصوصی را به صورت مستمر ادامه می‌دهد. در واقع براساس این نظارت مستمر و استاندارد، سطح دانش و عملکرد وی را در تدریس می‌سنجد.

سیستم ارزشیابی و نظارت استادبانک به هر استاد از 1 تا 5 ستاره، اختصاص می‌دهد. تعداد ستاره‌ها تعیین کننده‌ی قیمت یک جلسه کلاس خصوصی آن استاد است.

معیارهای ارزیابی اساتید زبان انگلیسی در استادبانک چیست؟

معیارهایی که استادبانک برای ستاره‌دهی به اساتید خود در نظر می‌گیرد:

  • انگیزه معلم خصوصی از تدریس درس انگلیسی از مواردی که در این معیار مورد بررسی قرار می‌گیرد، این است که آیا تدریس زبان انگلیسی به عنوان شغل دوم در نظر گرفته نشده باشد و معلم برنامه بلندمدت برای کلاس خصوصی در نظر داشته باشد.
  • دومین معیار مورد بررسی، رزومه تحصیلی و کاری معلم خصوصی زبان انگلیسی است. سابقه کاری و مدارک دانشگاهی و همچنین مدرک زبان معلم توسط ارزشیابی استادبانک با دقت بررسی شده و فقط معلمانی که استانداردهای این مرکز را برآورده کنند، جذب می‌شود.
  • متد تدریس زبان انگلیسی برای استادبانک اهمیت زیادی دارد؛ معلم خصوصی زبان انگلیسی باید بتواند، نیاز و شیوه یادگیری شاگردش را متوجه شود و با شیوه تدریسی را اتخاذ کند که با آن شاگرد بیشترین یادگیری را دارد.
  • سابقه تدریس معلم خصوصی زبان انگلیسی از دیگر معیارهای مورد بررسی است.
  • میزان موفقیت، شهرت و محبوبیت معلم بین شاگردانش از دیگر معیارهای استادبانک است. مسلماً معلم خصوصی زبان انگلیسی که سطح دانش قوی و رزومه خوبی داشته از شهرت و مقبولیت قابل قبولی نیز برخوردار است. معلم خصوصی زبان انگلیسی که متد تدریس درستی داشته و تعامل خوبی با دانش‌آموزان برقرار کرده است سریعا محبوب می شود.
  • معیار دیگر در ارزیابی معلم خصوصی در استادبانک صحبت کردن روان و به اصطلاح نیتیو بودن معلم است. معلم باید بتواند مانند افراد انگلیسی زبان صحبت کند و لهجه مناسبی داشته باشد.

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

همانطور که گفته شد تعداد ستاره‌هایی که اساتید دریافت می‌کنند نشان دهنده قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی به ازای یک جلسه است.

به این صورت که معلمین زبان انگلیسی با یک ستاره، قیمت پایین‌تری برای کلاس‌های خصوصی در نظر می‌گیرند؛ زیرا آن‌ها کم تجربه و جوان هستند. البته این نکته را فراموش نکنید که حتی معلم یک ستاره نیز در استادبانک سطح دانش قوی داشته و در امر تدریس ماهر هستند.

بنابراین تجربه کم معلم، لزوماً به معنی ضعیف بودن وی در امر تدریس نیست. ممکن است سابقه کم معلم انگلیسی که دارای یک ستاره است، به این دلیل باشد که از راه تدریس کسب درآمد نکرده و یا سابقه کلاس خصوصی کمی داشته اما از سواد بالایی برخوردار است. البته معلمین یک یا دو ستاره هم حداقل 20 شاگرد کلاس خصوصی زبان انگلیسی داشته اند.

معلیمن خصوصی زبان انگلیسی چهار و پنج ستاره معلم‌های ماهر و توانایی هستند که این افراد، تعداد شاگردان موفق زیادی داشته اند که همین امر سبب قوی شدن رزومه آنان شده است. همچنین بازخوردهای مثبت از سوی دانش‌آموزان نیز سبب شده است تا معلم های خصوصی قادر به کسب پنج ستاره از سیستم استادبانک شوند.

همچنین معلمان زبان انگلیسی که پنج ستاره هستند، افتخارات ویژه‌ای را دارا می‌باشند. این افراد در آزمون‌های بین‌المللی زبان، مدرک معتبر با نمره بسیار عالی داشته و در امر تدریس نیز بسیار حرفه‌ای عمل کرده‌اند و تعداد شاگردهای خصوصی شان کمتر از 100 نفر نبوده است.

ناگفته نماند که معلم‌های خصوصی زبان انگلیسی بعد از جذب در سیستم استادبانک نیز به صورت مکرر مورد ارزشیابی قرار گرفته و عملکرد آنان سنجیده می‌شود. آنچه که در ارزشیابی مستمر معلم خصوصی انگلیسی در استادبانک اهمیت دارد این است که نظرات و بازخوردهای والدین و دانش‌آموزان روی ارزیابی اثر دارد.

در صورت بازخورد منفی از والدین و عدم موفقیت دانش‌آموز با وجود تلاش، استادبانک این موارد را پیگیری می‌کند. به همین دلیل است که معلم خصوصی رضایت دانش‌آموزان را تا بالاترین حد خود جذب می‌کند، تا رزومه خود را قوی‌تر کرده و دانش‌آموز نیز به هدف خود دست یابد. نظرات و بازخوردهای دانش‌آموزان از شیوه تدریس معلمین خصوصی در سایت موجود است که گواه بر صحت بیانات ماست.


اگر فرم زیر را پر کنید، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و همه چیز را در مورد یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی باکیفیت و با بهترین هزینه به شما توضیح می‌دهند.

 


استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

تفاوت قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع

با توجه به اینکه مقاطع پایین‌تر مانند ابتدایی نسبت به دوره‌های متوسطه، سختی کار کمتری دارد، بنابراین قیمت‌ها در آن مقاطع نیز پایین‌تر است؛ اما در مقاطع بالاتر مانند متوسطه یا سطح دانشگاهی، مسلماً سختی کار تدریس زبان انگلیسی بیشتر می‌شود؛ زیرا تمامی چهار مهارت انگلیسی باید به صورت کامل آموزش داده شود. پس نرخ کلاس خصوصی زبان انگلیسی در این مقاطع بالاتر است.

همچنین قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی برای دوره‌های عمومی و یا دوره‌های مکالمه کمتر است از دوره‌های پیشرفته و آمادگی آزمون های Ielts و Toefle .

قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی حضوری و آنلاین

استادبانک علاوه بر کلاس‌های حضوری، شرایطی را فراهم کرده تا کسانی که مایل‌اند، کلاس‌های خصوصی‌شان را بصورت آنلاین برگزار کنند، مشکلی نداشته باشند، استادبانک سه پلتفرم باکیفیت:

  1. اسکای روم
  2. ادوبی کانکتی
  3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد. شاگرد و معلم می‌توانند هر سه پلتفرم را امتحان کنند و هر کدام برایشان راحت‌تر بود انتخاب کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.