قیمت کلاس خصوصی ابتدایی چطور محاسبه می‌شود؟

0 312

یکی از نکات مهم مورد توجه در مورد کلاس‌های خصوصی ابتدایی، مسئله قیمت و عوامل تأثیر گذار بر نرخ کلاس است. در این مقاله، با بررسی این عوامل، به بررسی جزئیات قیمت کلاس خصوصی ابتدایی می‌پردازیم. در تعیین هزینه کلاس خصوصی ابتدایی، معیارهای متفاوتی وجود دارد. مهمترین معیار مربوط به مسئله آموزش و معلم خصوصی است.

قیمت کلاس خصوصی ابتدایی، بر اساس موفقیت‌های معلم، رزومه‌ او و ویژگی‌های تدریسش سنجیده می‌شود. استادبانک، با سیستم دقیق ارزیابی بر اساس ستاره، نرخ معلم خصوصی ابتدایی را مشخص می‌کند. در این سیستم ارزیابی، به صورت دقیق تمامی سوابق و ويژگی‌های معلم خصوصی ابتدایی بررسی می‌شود.

سیستم تعیین قیمت کلاس خصوصی ابتدایی در استادبانک


Ostadbank Quotes
استادبانک؛ معتبرترین مرجع معلم خصوصی کشور

فضای مجازی و تراکت های تبلیغاتی پر است از آگهی‌های معلم خصوصی با قیمت‌های مختلف، هر معلمی برای یک جلسه تدریس خود قیمت مشخصی دارد، اما شما چطور می‌توانید به این معلم‌ها اعتماد کنید و از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید؟

چه تضمینی وجود دارد که اگر معلمی قیمت بالایی داشته باشد، حتما معلم خوبی است؟ شما باید همه این گزینه‌های متنوع و زیاد را از لحاظ رزومه کاری، تحصیلات، دستاوردهایی که توسط شاگردان قبلی‌شان به دست آمده، افتخاراتی که داشته اند و… بسنجید و در نهایت یک معلم را انتخاب کنید و با او کلاس بگیرید. اما اگر پس از پایان جلسه از عملکرد معلم راضی نبودید، جایی نیست که بتوانید از او شکایت کنید و فقط پولتان را هدر داده‌اید.

چه بسیارند خانواده‌هایی که از این طریق معلم خصوصی می‌گیرند و وقت و هزینه‌شان را صرف می‌کنند اما نتیجه مطلوبی که انتظار داشته‌اند را نمی‌گیرند. اما یک مرجع بزرگ معلم خصوصی در کشور وجود دارد که کار ارزیابی معلمان را برای شما انجام می‌دهد، و البته! این مرجع معلمان خود را با سخت‌گیری‌ها و آزمون‌های زیاد از بین بهترین‌های کشور انتخاب می‌کند.

هر ساله از بین 20000 نفر متقاضی تدریس در استادبانک، تنها 500 نفر پذیرفته می‌شوند و سیستم ارزشیابی استادبانک با بررسی دقیق رزومه معلمان به آن‌ها از 1 تا 5 ستاره می‌دهد که نشان‌دهنده قیمت یک جلسه (90 دقیقه) کلاس خصوصی آن معلم می‌باشد.

علاوه بر این استادبانک، به صورت مداوم کار اساتید خود را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر خانواده‌ای از کار معلم‌ ناراضی باشند، یا مشکلی وجود داشته باشد پیگیری می‌کند تا دانش‌آموز متضرر نشوند. استادبانک با این عملکرد خود توانسته رضایت بیش از 95 درصدی کاربرانش را به دست‌آورد.


استادبانک با بهترین معلم‌های خصوصی، سطح کیفی آموزش ممتازی را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. در واقع استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خصوصی را انتخاب می‌کند. هرساله بالغ بر بیست هزار معلم برای تدریس در استادبانک درخواست همکاری می‌دهند اما در این میان با توجه به معیارهای گزینش بهترین معلم‌های خصوصی تنها بالغ بر دو درصد آن‌ها موفق به تدریس در استادبانک می‌شوند. این نکته نظارت دقیق استادبانک در گزینش معلم‌های خصوصی را آشکار می‌کند.

در ادامه به بررسی سیستم ارزشیابی استادبانک بر اساس ستاره‌دهی می‌پردازیم، عاملی که در تعیین هزینه کلاس خصوصی ابتدایی، بسیار مهم است.

ارزیابی مستمر اساتید و ستاره‌دهی

نوع ارزیابی معلم خصوصی ابتدایی در استادبانک با معیارهای مختلفی انجام می‌شود. معلم‌های خصوصی ابتدایی با توجه به این معیارها از یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند و این نکته بر هزینه کلاس خصوصی ابتدایی تأثیر می‌گذارد.

معیارهای مهم در ارزیابی مستمر و ستاره‌دهی:

 1. انگیزه و شوق معلم خصوصی ابتدایی برای تدریس؛
 2. سوابق تدریس کلاس خصوصی ابتدایی؛
 3. رزومه تحصیلی آموزگار خصوصی ابتدایی (مدرک و دانشگاه محل تحصیل)؛
 4. دانش روانشناسی و ارتباط صحیح با کودکان؛
 5. تسلط بر روش‌های تدریس به روز پایه ابتدایی؛
 6. توانایی سنجش اختلالات یادگیری یا مشکلات رفتاری کودکان و حل آن‌ها؛
 7. افتخارات و دست‌آوردهای معلم؛
 8. تعداد دانش‌آموزان موفق؛
 9. نظرات والدین و دانش‌آموزان نسبت به معلم خصوصی ابتدایی؛
 10. خروجی کلاس؛

آموزگار خصوصی با توجه به این معیارها از یک تا پنج ستاره از استادبانک دریافت می‌کند که این نکته تاثیر به خصوصی در هزینه کلاس خصوصی ابتدایی می‌گذارد.

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی ابتدایی بر اساس ستاره

قیمت معلم خصوصی در استادبانک براساس تعداد ستاره معلم

در استادبانک هزینه معلم خصوصی ابتدایی براساس ستاره‌ها معین می‌شود:

معلم‌های یک و دوستاره: این دسته از معلمان نسبت به معلم‌های دیگر از تجربه کمتری دارند اما این نکته دلیل بر پایین بودن سطح کیفی آموزشی آن‌ها نمی‌باشد. چرا که علاوه بر اینکه این معلم‌ها در آزمون‌های سختگیرانه‌ی استادبانک قبول شده‌اند اما اشتیاق و انگیزه کافی برای آموزش را دارا هستند. این معلم‌ها در دانشگاه‌های معتبر درس خوانده‌اند و تعداد شاگردان خصوصی آن‌ها کمتر از بیست نفر نبوده است.

معلم‌های سه و چهار ستاره: این دسته از آموزگارها، سابقه بیشتری در تدریس دارند. بیشتر آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر در رشته‌های علوم تربیتی فارغ‌التحصیل شده‌اند و در بهترین مدارس در حال تدریس هستند. خروجی کلاس‌های آ‌ن‌ها کاملاً قابل قبول و موفق بوده‌اند.

همینطور فارغ التحصیل در رشته‌های علوم تربیتی از بهترین دانشگاه‌ها هستند. ظرفیت اکثر کلاس‌های این دسته از معلم‌ها به سرعت پر می‌شود. تعداد شاگردان خصوصی این اساتید کم تر از 100 نفر نیست.

معلم‌های پنج ستاره و vip: این معلمان در زمینه تدریس خصوصی ابتدایی بهترین هستند و علاوه بر تدریس درست مفاهیم از دانش روانشناسی بالایی برخوردار می‌باشند و می‌توانند مانند مشاور و همراه با دانش‌آموزان ابتدایی برخورد کنند، آن‌ها همراه با بازی و تغییرات مداوم روش تدریس خود جلسات کلاس خصوصی را برگزار می‌کنند و همراه با بالابردن اعتماد به نفس و خودباوری دانش‌آموز دست به کشف و شکوفا کردن استعداد دانش‌آموزان می‌زنند.

اگر فرزند شما دچار اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری یا حتی مشکلات هوش دیداری یا شنوایی باشند، این معلمان خصوصی استادبانک با ریزبینی سطح توانایی دانش‌آموز را بررسی می‌کنند و درصورتیکه نیاز به درمان داشته باشد انجام می‌دهند.

آن‌ها علاوه بر اینکه رتبه‌های تک رقمی در کنکور و المپیادهای علمی کسب کرده‌اند و در رشته‌های علوم تربیتی فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند، در برگزاری کلاس خصوصی ابتدایی سابقه و مهارت فوق العاده‌ای دارند و دانش‌آموزان موفق و تک رقمی بسیاری داشته‌اند.


فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و در مورد یک کلاس خصوصی ابتدایی باکیفیت با بهترین هزینه با شما صحبت کنند.

 


استادبانک سعی می کند با کاهش قیمت تدریس خصوصی، تعداد شاگردان هر استاد را افزایش دهد. برای کاهش قیمت، استادبانک اساتید را بین مناطق جغرافیایی مختلف تقسیم بندی کرده است و می تواند به هر شاگرد اساتید نزدیک به او را معرفی کند. بدین ترتیب، هزینه کلاس خصوصی به پایین ترین حالت ممکن می رسد.

قیمت کلاس خصوصی ابتدایی در شهرهای مختلف

استادبانک علاوه بر تهران در شهرهایی همچون: کرج، اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد و کرمان خدمات درسی ارائه می‌دهد. درواقع هزینه معلم خصوصی ابتدایی در شهرستان‌ها درصدی کمتر از تهران است.

قیمت کلاس خصوصی ابتدایی آنلاین بخاطر حذف شدن هزینه رفت و آمد، 15 تا 20 درصد ارزان‌تر است.

چطور قبل از درخواست و پرداخت هزینه کلاس خصوصی ابتدایی، از کار معلم مطمئن شویم؟

در استادبانک فرایند ساده‌ اما دقیقی برای انتخاب معلم خصوصی ابتدایی وجود دارد. بعد از انتخاب عنوان درس و حضوری یا آنلاین بودن کلاس، لیستی از اساتید برای شما نمایش داده می‌شود.

در فرایند انتخاب معلم ابتدایی، ویژگی‌ها و جزئیاتی درمورد اساتید در سایت استادبانک قابل رویت است، از جمله:

 1. تعداد ستاره ها؛
 2. منطقه‌ی جغرافیایی معلم برای تدریس خصوصی (در تهران مناطق مشخص می‌شوند.)؛
 3. تعداد شاگردان فعال؛
 4. تعداد جلسات موفق؛
 5. امتیازی که دانش‌آموزان از 5 به معلم داده‌اند؛
 6. نظرات دانش‌آموزان و والدین؛
 7. ویدئو نمونه تدریس استاد؛
 8. رزومه و مدرک تحصیلی؛
 9. افتخارات و سوابق تدریس؛
 10. مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای که توسط آکادمی اساتید پس از گذراندن دوره به اساتید تعلق می‌گیرد؛
 11. قیمت کلاس خصوصی ابتدایی در یک جلسه؛
 •  استادبانک تمامی مدارک و سوابق معلم‌ها را صحت سنجی می‌کند و در صورت تأیید، علامت تیک سبزی در کنار سوابق آن‌ها قرار می‌گیرد.
 • فیلم‌های تدریس معلم‌های ابتدایی نیز در استادبانک قابل مشاهده هستند. به این صورت دانش‌آموزان می‌توانند جزئیات تدریس معلم را نیز ببیند و با آن آشنا شوند.

به عنوان مثال عکس زیر پروفایل یک معلم ابتدایی 5 ستاره استادبانک را نشان می‌دهد:

پروفایل معلم خصوصی ابتدایی استادبانک

پروفایل معلم خصوصی ابتدایی استادبانککلاس خصوصی ابتدایی آنلاین

برخی از والدین و دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند تا کلاس‌ از راه دور برگزار شود. استادبانک علاوه بر تدریس حضوری، شیوه تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین را هم در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استادبانک سه پلتفرم:

 1. اسکای روم
 2. ادوبی کانکتی
 3. بیگ بلو باتن

را در اختیار دارد و معلم و شاگرد بنابر راحتی خودشان می توانند، هر سه را تست کنند و از بین آن‌ها انتخاب کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.