نمونه سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با جواب تشریحی و کامل

1 47,843

سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با جواب

فایل نمونه سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم برای مرور مباحث کتاب شیمی پایه دوازدهم بهترین گزینه است که شما با نمونه سوالات مختلف و متنوع با جواب آن می توانید میزان تسلط تان را بر مباحث این کتاب بالا ببرید.

مولکول ها، اسیدها و بازها و الکترون ها فقط بخشی از مفاهیمی است که  به شما در درس شیمی اموزش داده می شود. هر کدام از این مفاهیم می تواند یک تله سوالی از طرف طراحان کنکور و امتحانات نهایی باشد. برای اینه بتوانید به تمامی این مفاهیم تسلط کامل پیدا کنید نیاز است که تمرین و نمونه سوال زیادی حل کنید.

استادبانک با در نظر گرفتن این مورد و همچنین برای داشتن بیشترین بازدهی از حل نمونه سوالات است که سه پیشنهاد و راهکار برای تمامی فایل های نمونه سوالات به شما دانش آموزان عزیز ارائه کرده است:

پیشنهاد اول:

استفاده از سایر نمونه سوالات در کنار سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با جواب

قطعا بهترین نوع برنامه ریزی، پیش بردن تمامی دروس مقطع دوازدهم بطور موازات و هماهنگ با هم است. حتی این مورد در حل نمونه سوالات نیز صدق می کند. بهتر است حالا که فایل نمونه سوالات شیمی دوازدهم را دانلود می کنید، فایل سایر نمونه سوالات این مقطع را نیز دانلود و تمرین نمایید تا بتوانید به تمامی دروس این مقطع مسلط شوید.

می توانید برای دسترسی به فایل سایر نمونه سوالات روی لینک رو به رو  نمونه سوالات دوازدهم  کلیک کنید.

پیشنهاد دوم:

دانلود رایگان نمونه سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با جواب

تیم استادبانک با نیت موفقیت شما دانش آموزان عزیز تلاش کرده است که فایل سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم  را گردآوری و در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار دهد.

جهت دانلود سوالات امتحان نهایی شیمی  روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نمونه سوال امتحان نهایی شیمی 

لینک دانلود 

همچنین فایل سوالات انتحان نهایی شیمی 96 و سوالات امتحان نهایی 97 شیمی در این مجموعه سوالات موجود است که شما با دانلود می توانید به این فایل سوالات دسترسی داشته باشید.

مزیت فایل سوالات امتحان نهایی شیمی در این است که شما می توانید این مجموعه سوالات را بصورت رایگان و با فرمت PDF دانلود نمایید.

پیشنهاد سوم:

اساتید خصوصی در کنار دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با جواب

خیلی مختصر توضیح می دهیم که دسترسی به فایل نمونه سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم به تنهایی و فقط با تکیه به معلومات خود، معلم و مدرسه چندان موثر و مفید نخواهد بود.

همیشه برای بهترین شدن در هر حوزه ای وجود معلم خصوصی شیمی حرفه ای و باتجربه آن حوزه در کنارتان لازم و ضروری است. پس قطعا در بحث آموزش که اهمیت این مورد بیشتر احساس خواهد شد. بنابراین شما هم اگر می خواهید از این فایل نمونه سوالات نهایت استفاده را ببرید و بتوانید راه درست پاسخ دادن به سوالات چند وجهی، تله های تستی طراحان سوالات درس شیمی را بدانید به استادبانک سربزنید.

مزایای حل نمونه سوالات امتحانی در چیست؟

  • آشنایی با نقاط ضعف و قوت دروس
  • مرور مطالب کتاب
  • آشنایی با سبک سوالات در امتحانات

حل نمونه سوالات امتحانی باعث می شود که شما اگر به هر دلیلی وقت نکردید کل کتاب را مطالعه کنید با این روش مطالعه مروری بر تمامی مباحث داشته باشید.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Mobiw می گوید

    منکه هرچی گشتم جواباشو پیدا نکردم پس کجاست😐