تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی در شهرهای مختلف ایران چقدر است؟

0 6,236

اگر دانش‌آموز هستید و می‌خواهید از قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی یا جلسه‌ای مطلع شوید، اگر به تدریس زبان انگلیسی علاقه دارید و به دنبال راهی برای تخمین درآمد مدرسین زبان انگلیسی می‌باشید، این مقاله می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید.

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی

تعرفه کلاس خصوصی زبان انگلیسی وابسته به پارامترهای مختلفی است. نرخ هر جلسه را باید با توجه به عوامل زیر محاسبه کرد:

  • شهر محل سکونت
  • توانایی مدرس در انتقال مطالب
  • سابقه تحصیلی و تجربی مدرس
  • تعداد جلسات تدریس خصوصی
  • حضوری یا غیرحضوری بودن کلاس‌ها

در دوران مدرسه زبان انگلیسی برای 6 سال متوالی از مقطع هفتم تا دوازدهم همراه دانش‌آموزان است و بسیاری از والدین دوست دارند زبان فرزند خود را تقویت کنند. این درس در دانشگاه هم همراه دانشجویان است، حتی بعد از فارغ‌التحصیلی هم افراد زیادی برای افزایش مهارت‌های زبان خود سراغ دوره‌های مختلف مثل آیلس یا تافل می‌روند.

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مقاطع مختلف متقاوت است.

هزیه یک جلسه زبان انگلیسی تقریبا چقدر است؟

در استادبانک سیستم امتیازدهی به شکل کاملا شفاف قیمت‌ها را برای دانش‌آموز و استاد مشخص می‌کند. تنوع اساتید در استادبانک بسیار زیاد است و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید بعد از بررسی تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهترین استاد را انتخاب کنید.


چه عواملی تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی را تعیین می‌کند؟

درآمد مدرسین زبان انگلیسی بسته به شهری که در آن تدریس می‌کند، متفاوت است زیرا هزینه‌ی آموزش زبان در کلان شهرها بالاتر از سایر شهرها می‌باشد. معلمانی که در مدارس کار می‌کنند دستمزد تعیین شده‌ی آموزش و پرورش را دریافت می‌کنند، اما درآمد مدرسانی که با آموزشگاه‌های آزاد همکاری می‌کنند بسته به اعتبار، محبوبیت و تعداد دانش‌آموزان آموزشگاه تفاوت دارد.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای اساتید

برخی از مدرسین علاقه دارند به صورت مستقل کلاس خصوصی برگزار کنند، آن‌ها خودشان برای کلاس خصوصی تبلغ می‌کنند و این کار را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا پخش تراکت انجام می‌دهند. استادبانک سرویسی است که به مدراسان زبان امکان می‌دهد برای برگزاری کلاس خصوصی در آن به صورت رایگان ثبت‌نام کنند و از با توجه به تعداد بیش از 21000 دانش‌آموزی که تا بحال از طریق استادبانک استاد خصوصی زبان خود را می‌یابند، رزومه اساتیدی که در استادبانک ثبت‌نام می‌کنند بدون نیاز به تبلیغات در معرض دید تعداد زیادی از شاگردان قرار می‌گیرد.

مواردی که در درآمد مدرسین زبان انگلیسی تاثیر دارند، مدرک و نمره آزمون زبان، مهارت‌های تدریس، سطحی که آن را تدریس می‌کنید و… است. هر چه مدرس مدرک زبان بالاتر با نمره بیشتری داشته باشد و در دوره‌های آموزش تدریس زبان بیشتری شرکت کرده باشد می‌تواند درآمد بیشتری کسب کند.

تعرفه‌ کلاس‌های آیلتس و تافل از دیگر کلاس‌ها بالاتر است به همین دلیل درآمد تدریس آیلتس بیشتر می‌باشد و اگر مدرس قادر به تدریس دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس و تافل باشد درآمد بالاتری هم کسب می‌کند. همینطور مهارت‌های آموزش به‌روزتر و رده سنی بالاتر شاگردان نیز می‌تواند، تقاضای دستمزد بالاتر را برای مدرسین زبان انگلیسی فراهم کند.

  • کارمزد تدریس در آموزشگاه‌ها حدود 40 تا 60 درصد مبلغ پرداختی دانش‌آموزان است.
  • تعرفه ای که یک معلم خصوصی برای تبلیغات می‌پردازد حدود 50 درصد مبلغ پرداختی شاگردانش است.
  • کارمزدی که استادبانک از کلاس‌های برگزار شده دریافت می‌کند حدود 15 تا 20 درصد می‌باشد.

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک

در استادبانک سیستمی جهت ارزیابی مدرسان وجود دارد که باتوجه به رزومه، سابقه‌کاری، مدرک زبان و نمره‌ی کسب شده در آزمون‌ها، دوره‌ها و آموزش‌های گذرانده شده به آن‌ها امتیازهایی از یک تا پنج ستاره می‌دهد.

البته یک سطح VIP وجود دارد که استادان خبره در آن سطح قرار می‌گیرند، اگر شما به سطح VIP برسید درآمدتان به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد و هیچ سقفی ندارد. اساتید یک ستاره کسانی هستند که در ابتدای راه تدریس‌اند و ممکن است اولین کلاس خود را از طریق استادبانک برگزار می‌کنند و یا ممکن است بخش‌های دیگر رزومه مانند سوابق تحصیلی و توانایی‌هایشان در مراحل ابتدایی باشد.

درآمد تصاعدی در استادبانک

هرچه توانایی اساتید بیشتر شود و بتوانند رضایت شاگردان خود را بیشتر جلب کنند، از امتیاز بیشتری برخوردار می‌شوند و ستاره‌های بیشتری به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

به شرحی که در جدول زیر آورده شده است، ستاره‌ها میزان درآمد استادان را تعیین می‌کنند. سهم استادبانک از این درآمد در حدود 15 تا 20 درصد می‌باشد که در مقایسه با آموزشگاه‌های زبان انگلیسی که کارمزدی در حدود  40 تا 50 درصد دارند مبلغ بسیار کمتری است، و البته شما از طریق استادبانک می‌توانید شاگردان بیشتری را داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل از طریق استادبانک در شهرهای تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، کرج، کرمان و مشهد امکان پذیر است، که این تعداد در حال افزایش می‌باشد، اما تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در تمامی شهرهای کشور برقرار است.

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

در طرح استخدام معلم خصوصی استادبانک ثبت‌نام کنید و رزومه خود را در دسترس بیش از 21000 دانش‌آموز قرار دهید.

روش‌های افزایش درآمد مدرسین زبان انگلیسی

یک مدرس زبان ایده‌آل علاوه‌بر اینکه در پی این است که دانش زبانی خود را تا حد قابل قبولی ارتقا دهد و در دوره‌های تدریس زبان انگلیسی شرکت کند، به دنبال فراگیری شیوه‌های نوین آموزش زبان نیز هست و می‌داند که به هیچ وجه نباید بر یکی از بخش‌های آموزشی مانند گرامر، Listening، Speaking یا Writing تمرکز کند، باید قادر باشد تمام این بخش‌ها با به خوبی آموزش دهد.

اگر شما به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی درصدد بالابردن توانایی‌ها و مهارت‌های خود باشید می‌توانید زبان‌آموزان بیشتری جذب کنید و درآمد خود را بالا ببرید. فراموش نکنید چیزی که نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی را مشخص می‌کند در وهله اول توانایی‌های شماست.

به یاد داشته باشید، همیشه به یک رده سنی آموزش ندهید یا در یک سطح نمانید، شما باید قادر باشید به تمام سنین و در تمام سطوح تدریس کنید، بهتر است که هر ساله در سطوح مختلفی کلاس داشته باشید تا توانایی‌های آموزشیتان بالا برود. اما سعی کنید در یک یا دو رشته‌ی آموزشی خبره شوید. اگر در یک کلاس تدریس می‌کنید پیگیر تمام شاگردان خود باشید و مطمئن شوید همه آن‌ها با آموزش شما ارتباط برقرار می‌کنند.

راهنمای هوشیار ذهن و قلب شاگردانتان در دنیای هیجان‌انگیز زبان انگلیسی باشید.

همچنین بخوانید: تعرفه تدریس خصوصی فیزیک

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

یکی دیگر از چیزهایی که استخدام در استادبانک را از هر روش دیگری متمایز می‌کند، درصد پایین کارمزدی است که در قبال تبلیغات و تشکیل کلاس از معلم می‌گیرد. معلمان با ثبت نام در این سایت، با پرداخت 15 تا 20 درصد از درآمدشان، راهی مطمئن و کم خرج را برای تدریس انتخاب می‌کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.