دانلود گام به گام ریاضی ششم دبستان با جواب فصل ۱ تا ۷

1 287,404

استفاده از گام به گام ریاضی ششم

اگر دانش‌آموز برای یادگیری مباحث درسی فقط و فقط به حل المسائل ریاضی ششم اکتفا کند، طبیعتا نمی‌تواند مطالب درسی را عمیق درک کند. بهتر است بعد از اینکه دانش‌آموز به مطالب درسی تسلط پیدا کرد سراغ پیدا کردن جواب تمرینات ریاضی ششم ابتدایی به کمک حل المسائل ریاضی ششم با جواب استادبانک رفت.

این مطلب شامل گام به گام ریاضی ششم است که بصورت مجموعه جواب سوالات ریاضی ششم ابتدایی برای استفاده شما عزیزان در اپلیکیشن استادبانک ارائه شده است.

دانلود گام به گام ریاضی ششم دبستان

اپلیکیشن استادبانک نیاز شما را در پیدا کردن جواب تمرینات ریاضی ششم ابتدایی برای حل سوالات برطرف می کند. اپلیکیشن استادبانک را دانلود کنید و علاوه بر گام به گام تمام دروس ششم به نمونه سوالات امتحانی ششم نیز دسترسی داشته باشید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

آموزش ریاضی ششم توسطِ استاد خاطره محرم نژاد از اساتیدِ خوب استادبانک

درس دوم، صفحه 27:

درس دوم، صفحه 30 و 35:

درس دوم، صفحه 39 و 40:


برای دانلود گام به گام درسی ریاضی ششم، اپلیکیشن استادبانک را دانلود و نصب کنید. تمام فایل‌های گام به گام ها در اپلیکیشن استادبانک به شکل رایگان قرار گرفته‌اند. 

دانلود گام به گام دیگر دروس پایه ششم

قبل از دانلود گام به گام ریاضی ششم با جواب سرفصل های کتاب درسی را مرور کنید

کتاب ریاضی ششم ابتدایی دارای 7 فصل است که شامل موضوعات زیر می باشد:

  • فصل اول: عدد و الگوهای عددی
  • فصل دوم: کسر
  • فصل سوم: اعداد اعشاری
  • فصل چهارم: تقارن و مختصات
  • فصل پنجم: اندازه گیری
  • فصل ششم: تناسب و درصد
  • فصل هفتم: تقریب

هر فصل این کتاب شامل فعالیت، کار در کلاس و تمرین می باشد که دانش آموز باید آنها را حل کند. اپلیکیشن گام به گام ریاضی ششم با جواب تشریحی تمامی فعالیت ها و تمرین های این کتاب را بصورت رایگان ارائه کرده است.

البته باید اضافه کرد که هدف این اپلیکیشن کمک به دانش آموز پجهت راهنمایی وی در حل مسائل می باشد. از این رو بهتر است ابتدا خود دانش آموز تمرین ها را حل کرده و سپس برای چک کردن درستی پاسخ ها و مطالعه نکات تکمیلی و پاسخ های تشریحی به این برنامه رجوع کند.

آیا به مدرس خصوصی برای این درس نیاز دارید؟

در صورتی که فایل PDF مجموعه جواب کتاب ریاضی ششم (گام به گام ریاضی ششم) جهت تقویت و تسلط شما بر این درس کافی نیست می توانید به بخش اساتید ریاضی ششم مراجعه نمایید. در این بخش میتوانید به جستجو و بررسی در بین مدرسین ریاضی ششم در سراسر ایران اقدام نمایید. استادبانک مرجع بررسی و درخواست آنلاین مدرسین آموزشی در ایران است.

استادبانک به عنوان بزرگترین سایت تدریس خصوصی کشور شناخته می شود. استادبانک با نظارتی سخت‌گیرانه معلم‌های خصوصی خود را انتخاب می‌کند. برای استادبانک مهم است که تنها بهترین معلمان خصوصی کشور را در اختیار داشته باشد. در سایت استادبانک می‌توانید لیست بهترین معلمان تدریس خصوصی ریاضی ششم را ببینید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.