جواب سوالات ریاضی ششم فصل ۵ تا ۱ :: جواب تمرینات ریاضی ششم ابتدایی

جواب سوالات ریاضی ششم فصل 5 تا 1: جواب تمرینات ریاضی ششم ابتدایی به همراه معرفی ربات تلگرام گام به گام ریاضی ششم با جواب

جواب سوالات ریاضی ششم فصل 5 تا 1 :: جواب تمرینات ریاضی ششم: به “ استادبانک ” خوش آمدید. این نوشتار شامل گام به گام ریاضی ششم است که بصورت مجموعه جواب سوالات ریاضی ششم ابتدایی برای استفاده شما عزیزان در ربات تلگرام استادبانک ارائه شده است.

 

در ادامه:

  • معرفی ربات تلگرام گام به گام ریاضی ششم با جواب
  • معرفی اساتید استادبانک برای راهنمایی در حل تمرینات ریاضی ششم ابتدایی
  • اطلاعات تکمیلی

 راهنمای استفاده از گام به گام ریاضی ششم از طریق اساتید استادبانک

ربات تلگرام کتاب ریاضی ششم با جواب، نیاز شما را برای حل سوالات برطرف می کند اما اگر نتوانستید از این ربات استفاده کنید، می توانید به سایت تدریس خصوصی استادبانک مراجعه کرده و با راهنمایی از اساتید مجرب و حرفه ای استادبانک، مشکل درسی خود را برطرف کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

 نمونه امتحانات مدارس از کتاب ریاضی ششم با جواب (PDF)

برای دانلود فایل نمونه امتحانات مدارس از کتاب ریاضی ششم با جواب، روی لینک زیر کلیک کنید که بصورت سوالات دسته بندی شده نوبت اول و دوم می باشد.

نمونه سوالات ریاضی ششم بصورت PDF

  سرفصل های کتاب ریاضی ششم

کتاب ریاضی ششم ابتدایی دارای 7 است که شامل موضوعات زیر می باشد:

  • فصل اول: عدد و الگوهای عددی
  • فصل دوم: کسر
  • فصل سوم: اعداد اعشاری
  • فصل چهارم: تقارن و مختصات
  • فصل پنجم: اندازه گیری
  • فصل ششم: تناسب و درصد
  • فصل هفتم: تقریب

هر فصل این کتاب شامل فعالیت، کار در کلاس و تمرین می باشد که دانش آموز باید آنها را حل کند. ربات حل تمرینات ریاضی ششم ابتدایی، پاسخ تشریحی تمامی فعالیت ها و تمرین های این کتاب را بصورت رایگان ارائه کرده است.

البته باید اضافه کرد که هدف این ربات کمک به دانش آموز عزیز جهت راهنمایی وی در حل مسائل می باشد. از این رو بهتر است ابتدا خود دانش آموز تمرین ها را حل کرده و سپس برای چک کردن درستی پاسخ ها و مطالعه نکات تکمیلی و پاسخ های تشریحی به این ربات رجوع کند.

 

 آیا به مدرس خصوصی برای این درس نیاز دارید؟

 در صورتی که فایل PDF  مجموعه جواب کتاب ریاضی ششم (گام به گام ریاضی ششم) جهت تقویت و تسلط شما بر این درس کافی نیست می توانید به بخش اساتید ریاضی ششم مراجعه نمایید. در این بخش میتوانید به جستجو و بررسی در بین مدرسین ریاضی ششم در سراسر ایران اقدام نمایید. استادبانک مرجع بررسی و درخواست آنلاین مدرسین آموزشی در ایران است.

جواب سوالات ریاضی ششم فصل ۵ تا ۱ :: جواب تمرینات ریاضی ششم ابتدایی
3.7 (74.41%) 401 votes
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.