دانلود کامل ترین گام به گام زیست شناسی دهم

3 19,517

دانلود گام به گام زیست دهم و فواید آن

درس زیست شناسی مهم ترین واحد درسی برای دانش آموزان رشته تجربی است. توجه به ریزترین نکات کتاب درسی موضوعی نیست که بتوان صرفا با حل کردن نمونه سوال و حضور در کلاس درسی به آن دست یافت. پس هر دانش آموز به جواب فعالیت های زیست دهم نیاز دارد.

شما می توانید با مرور گام به گام زیست شناسی دهم به جزئی ترین نکات این درس مهم دست پیدا کنید. دانلود گام به گام زیست دهم به شما توانایی می دهد که در امتحان و کنکور تجربی به نمره خوبی دست پیدا کنید.

دانلود گام به گام زیست شناسی دهم

به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از فرا رسیدن امتحانات پایان ترم، به حل کردن تمرینات پایان هر فصل بپردازید. ابتدا به هر سوال پاسخ های خودتون رو بدید. بعد از پایان پاسخ دهی، نسبت به مقایسه راه حل خود و حل المسائل بپردازید.

گام به گام زیست دهم علاوه بر تمرینات، تاکید زیادی بر نکات پنهان متن کتاب درسی دارد. شما برای دانلود گام به گام زیست دهم، کافیست اپلیکیشن استادبانک را نصب کنید. همچنین می توانید علاوه بر دانلود جواب تمرینات زیست دهم، به نمونه سوالات امتحانی پایه دهم دست پیدا می کنید.

گام به گام کتابهای درسی در یک اپلیکیشن

اپلیکیشن گام به گام استادبانک را به طور کاملا رایگان دانلود کنید. فایل تمامی کتاب های درسی، بیش 1600 گام به گام و 1300 نمونه سوال را یکجا و رایگان در یک اپلیکیشن داشته باشید:

 دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK)

دانلود مستقیم اپلیکیشن (فایل APK) (لینک کمکی)

 لینک دریافت رایگان از Google Play

 لینک آشنایی بیشتر با اپلیکیشن

دانلود گام به گام دیگر دروس پایه دهم

اینجا کلیک کنید تا تمام گام به گام های دهم را نیز ببینید.

نکاتی در مورد گام به گام و کتاب زیست شناسی دهم

کتاب زیست‌شناسی ١، اولین کتاب زیست‌شناسی از دورۀ دوم متوسطه است که برای پایۀ دهم و رشتۀ تجربی تألیف و چاپ شده است. معرفی مفاهیم زیست شناسی، گردش مواد در بدن و دفع مواد زائد از جمله موضوعات این کتاب درسی است.

شما باید توجه داشته باشید که این درس آنقدر مفاهیم دارد که صرفا تدریس این مفاهیم، به کلاس درسی ختم پیدا نمی کند. برای این نکته، اساتید فکری کرده اند، بر این اساس باید توجه داشته باشید که گام به گام زیست دهم و جواب فعالیت های زیست دهم می تواند بهترین ابزار کمک آموزشی شما باشد.

کلام آخر

درس زیست شناسی کلیدی ترین و مهم ترین واحد درسی رشته تجربی است. دانش آموزان باید این درس مهم را از پایه دهم جدی بگیرند. صرفا مطالب کتاب درسی نمی تواند برای دانش آموز کفایت کند.

نکات درس زیست شناسی و تمرینات این درس، با یک بار مرور به خاطر شما سپرده نمی شود. برای این کار پیشنهاد می کنیم جواب فعالیت های زیست را حداقل یکبار قبل از فرا رسیدن زمان امتحانات مرور کنید. شما می توانید از طریق اپلیکیشن استادبانک جواب فعالیت های زیست دهم را دانلود کنید.

همچنین برای کمک گرفتن از معلم، می توانید به سایت استادبانک مراجعه کنید و با دیدن رزومه و ویدئو نمونه تدریس اساتید آن معلم خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید و کلاس خصوصی را در خانه خود دایر کنید.

فایل گام به گام شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

✌️ این گام به گام شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

🗨️ بله تمامِ گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا این گام به گام تمام فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

🔔 بله. تمام فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  چرا گام به گام زیست نیست در اپ؟

  1. استادبانک می گوید

   سلام و درود.
   به مرور سایر گام به گام‌ها هم اضافه خواهند شد.