شرایط ثبت نام مدرسه روزبه

0 63

مجتمع آموزشی روزبه که نام خود را به مناسبت بزرگداشت آموزگار فداکار استاد رضا روزبه برای خود برگزیده است، با هدف ایجاد محیطی آموزشی برای تربیت و تعلیم کودکان و دانش‌آموزان ایران اسلامی تاسیس گردیده است.

فلسفه و نگرش حاکم بر سیاستگذاری‌ها و فعّالیّت‌های مجتمع، برنامه‌ریزی برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از دوران تحصیل دانش‌آموزان می‌باشد. بر اساس همین دیدگاه برنامه آموزشی در مجتمع روزبه به محتوای استاندارد و مدون اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش خلاصه نشده و در هر مقطع با در نظر گرفتن شرایط و سن دانش‌آموزان برنامه‌های مختلف آموزشی و پرورشی جهت تعمیق معلومات و همچنین تعلیم علوم، فنون و مهارت‌های مختلف که احیانا در برنامه معمول آموزش کشور وجود ندارد پرداخته می‌شود. در این مقاله به بررسی وضعیت مدرسه روزبه می پردازیم.

معرفی مدرسه روزبه

این مدرسه فضای بسیار بزرگی دارد و همه مقاطع تحصیلی را از پیش‌دبستانی تا دبیرستان را دریک فضا باهم دارد. هرچند همه ساختمان‌های مدرسه در یک جا واقع شده‌اند، اما درب ورودی هر ساختمان مجزا بوده و مسیر جداگانه‌ای دارد تا دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی مختلف در یک محیط قرار نگیرند. این موضوع از نظر امنیت دانش‌آموزان و بهداشت روانی آن‌ها اهمیت بالایی دارد.

سطح علمی و آموزشی

مدرسه روزبه از جمله مدارس برتر در زمینه‌های مختلف علمی است. رتبه‌های خوب در جشنواره‌های مختلف علمی و آزمون‌ها از جمله کنکور، کلاس‌های مختلف علمی و ساعات اضافه آموزشی از ویژگی‌های این مدرسه هستند.

فوق برنامه‌ها

از نظر فوق‌برنامه‌ها مدرسه روزبه برنامه‌های مختلفی دارد. از کلاس‌های ترمیک زبان گرفته تا انواع کلاسهای هنری و هم‌چنین کلاس‌های مهارتی مثل روباتیک و کار با کامپیوتر و دیگر رشته‌ها. هم چنین این مدرسه برنامه‌هایی را برای تابستان دانش‌آموزان خود تدارک دیده‌است. کلاس‌های هنری و ورزشی و برنامه‌های اردویی و تفریحی، هم‌چنین اردوهای درسی برای کنکوری‌ها از جمله این برنامه‌ها هستند. اردوهای مختلف آموزشی و تفریحی در طول سال نیز برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌شده‌است.

شرایط ثبت نام مدرسه روزبه

ثبت نام در مدرسه روزبه همچون دیگر مدارس غیرانتفاعی شرایط خاص خود را دارد و طبق فرآیندهایی خاص پیش می‌رود. فرآیند ثبت نام در سامانه پذیرش مؤسسه‌ فرهنگی روزبه انجام می‌شود. تاریخ ثبت نام معمولا از یکم اسفند ماه هرسال آغاز می‌شود و تا پایان فروردین انجام می‌شود. بعد از آن جلسات توجیهی برای والدین برگزار می‌شود و از دانش آموزان آزمون نه‌چندان‌سختی گرفته می‌شود. پس از قبولی فرزند شما در آزمون روند ثبت نام به صورت حضوری ادامه پیدا می‌کند. روند ثبت نام به صورت زیر است:روند ثبت نام مدرسه روزبه

شهریه مدرسه روزبه

مدارس روزبه از مدارس غیرانتفاعی سطح بالا به حساب می‌آیند و شهریه‌های نسبتا بالایی هم دارند. این شهریه‌ها برای ثبت نام دانش‌آموز در هر مقطعی متفاوت است. شهریه پیش‌دبستانی روزبه در حدود 4.500.000 و دبستان در حدود 9.000.000 تومان است. این مدرسه همچنین برای دوره دوم متوسطه هزینه‌ای در حدود 8.500.000 و برای پیش‌دانشگاهی حدود 10.500.000 تومان دارد. البته بعضی هزینه‌های جانبی مانند هزینه اردو یا سرویس رفت‌وآمد از این هزینه جدا خواهد بود. (منبع)

راه‌های ارتباطی با مجتمع آموزشی روزبه

نشانی: خیابان شیخ بهایی شمالی، نرسیده به میدان پیروزان، کوچه یازدهم، پلاک ۴

سایت: rouzbeh.info

تلفن تماس: ۰۲۱-۸۸۰۴۶۹۰۲     ۰۲۱-۸۸۰۵۶۵۹۰

ایمیل: info@rouzbeh.info

کد پستی: ۱۹۹۵۷۵۷۱۸۱

ساعت کاری: شنبه-چهارشنبه: ۷:۰۰-۱۶:۰۰    پنجشنبه: ۷:۰۰-۱۲:۰۰

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معلم خصوصی میخوای؟
شماره موبایل شما؟
معلم خصوصی نیاز داری؟