همه چیز درباره تبلیغات برای تدریس خصوصی + نمونه تراکت

0 2,861

اگر به دنبال تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از این کار هستید، قبل از هر کاری باید بتوانید شاگردهای زیادی را جذب کنید. این مسئله یکی از چالش‌های اصلی تمامی مدرسان است. در این مقاله از مجله استادبانک نحوه تبلیغات برای تدریس خصوصی را بازگو می‌کنیم.

استادبانک سایتی است که خدمات انتخاب آنلاین معلم خصوصی را ارائه می‌دهد و بستری را فراهم آورده را بین بهترین معلمان خصوصی و دانش‌آموزان ارتباط بی دردسری شکل بگیرد، هم اکنون بیش از 150000 ساعت کلاس خصوصی از طریق استادبانک در سراسر کشور درحال برگزاری است. در ضمن، ثبت‌نام جهت استخدام معلم خصوصی در این سایت رایگان است.

تبلیغات برای تدریس خصوصی

روش‌های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد؛ اما ما سعی کرده‌ایم در این مقاله پربازده ترین روش ها را ذکر کنیم.

1. ثبت آگهی در روزنامه

شما می‌توانید یک آگهی در روزنامه‌های نیازمندی چاپ کنید تا شاگردها با شما تماس بگیرند. البته توجه داشته باشید که چاپ آگهی در روزنامه بیشتر اوقات در ایام امتحانات بازدهی خوبی دارد.

2. چاپ تراکت

اگر می‌خواهید فقط در چند محله محدود فعالیت داشته باشید می‌توانید با چاپ تراکت و پخش آن در محدوده موردنظر شاگردهای خود را پیدا کنید. به‌علاوه می‌توانید تراکت‌ها را در مدارس یا دانشگاه‌ها نیز پخش کنید. تراکت‌ها شامل عناوینی همچون: تدریس خصوصی ریاضی پنجم در منزل یا شماره معلم خصوصی اول ابتدایی

3. کارت ویزیت

اگر معلم باسابقه‌ای باشید احتمالا در حال حاضر چند شاگرد در اختیار دارید. می‌توانید چند کارت ویزیت چاپ کنید و از شاگردهایتان بخواهید که برایتان تبلیغ کنند. اگر شاگردان راضی داشته باشید آن‌ها خودشان برای شما تبلیغ می‌کنند. (می‌توانید در ازای هر شاگردی که آن‌ها به شما معرفی می‌کنند مبلغی تخفیف به آن‌ها بدهید)

تبلیغات برای تدریس خصوصی

4. برگزاری کلاس‌های عمومی تقویتی

یکی دیگر از راه‌های معرفی خود این است که با چند مدرسه صحبت کنید و برای دانش آموزان آن‌ها کلاس‌های تقویتی بگذارید. با این روش علاوه بر اینکه مبلغ خوبی دریافت می‌کنید می‌توانید کارت ویزیت خود را نیز بین دانش آموزان پخش‌ کنید تا در صورت لزوم با شما تماس بگیرند.

5. ارتباط با سایر مدرسین

شما به ‌عنوان یک معلم خصوصی باید با سایر همکاران خود ارتباط داشته باشید. در این صورت آن‌ها را به شاگردانتان معرفی می‌کند و برایشان تبلیغات انجام می‌دهید. آن‌ها نیز دقیقا همین کار را برای شما انجام می‌دهند.

6. استخدام در استادبانک

یکی دیگر از راه‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی ثبت‌نام و استفاده از وب‌سایت استادبانک است. استادبانک بستری برای پیدا کردن شاگردهای متعدد است. کافی است شما به‌ عنوان مدرس به طور کاملا رایگان در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی ثبت‌نام نمایید و مشخصات و مدارک خود را بارگذاری کنید، استادبانک پس از بررسی رزومه شما برایتان صفحه کاربری استاد فعال می‌کند و درخواست‌های تدریس خصوصی را به ضورت رایگان برای شما ارسال می‌کند.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

7. در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید

در حال حاضر بسیاری از دانش آموزان یا دانشجوهای شما در فضای مجازی فعال هستند. این‌یک فرصت فوق‌العاده برای شماست که با فعالیت و یا حتی تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی خودتان را به آن‌ها معرفی کنید. یکی از بهترین کار هایی که می‌توانید انجام دهید این است که نکات درسی یا حتی نمونه سوال های مختلف را برای دانش آموزانتان قرار دهید تا خیالشان از کیفیت کار شما راحت شود.

هزینه تبلیغات تدریس خصوصی

شما برای تبلیغات خود باید مبلغی را در نظر بگیرید. این مبلغ صرف چاپ تراکت‌ها، کارت ویزیت ‌ها یا آگهی می‌شود. علاوه بر این باید زحمت زیادی برای پخش آن‌ها بکشید. اگر هم خودتان نخواهید آن‌ها را پخش‌کنید باید هزینه‌ای جداگانه برای پخش آن پرداخت کنید.

عموما این تبلیغات باید مداوم باشند زیرا در صورت قطع کردن روند تبلیغات تقاضای کلاس خصوصی شما کم می‌شود، تقریباً هزینه‌ای که برای این تبلیغات در نظر گرفته می‌شود، میزانی است برابر با حدود نیمی از درآمد شما.

تدریس خصوصی در استادبانک

استخدام مدرس شیمی
اساتید استادبانک

همان‌طور که پیش‌تر نیز ذکر شد از اصلی‌ترین دغدغه‌های استادان ایجاد ارتباط آسان بین استادان و شاگردان است. استادان بسیار خبره‌ای هستند که چون توانایی جذب شاگرد ندارند در کارشان ناموفق می‌شوند.

شما برای تدریس خصوصی مستقل باید با استفاده از یکی از روش‌های بالا اقدام به جذب شاگرد نمایید. به علاوه، زمانی که این تبلیغات قطع شوند بسیاری از شاگردان خود را از دست خواهید داد؛ اما شمابا فعالیت در استادبانک دیگر از این نظر نگرانی نخواهید داشت؛ چراکه بیش از 21 هزار شاگرد در سراسر ایران منتظر شما هستند!

همچنین هزینه‌ای که شما صرف تبلیغات، هماهنگی کلاس و… انجام می دهید بسیار بالا می رود. اگر در طرح استخدام معلم خصوصی استادبانک ثبت‌نام کنید، به هیچکدام از این‌ها نیازی ندارید، تمامی کارها را استادبانک برایتان انجام می دهد و در انتها بین 15 تا 20 درصد از درآمد شما را سهیم می‌شود که نسبت به هزینه‌ تبلیغات که ممکن است بیش از نیمی از درآمدتان را به خود اختصاص دهد بسیار کمتر است.

تا به امروز در استادبانک بیش از 150 هزار ساعت تدریس خصوصی آنلاین یا حضوری انجام‌ شده است. شما نیز می‌توانید در این آمار و ارقام سهمی داشته باشید. ثبت­ نام و استفاده از استادبانک هیچ هزینه ­ای ندارد و کاملا رایگان صورت می گیرد.

ویژگی‌های یک تبلیغ خوب برای تدریس خصوصی

ویژگی‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی می‌تواند از نظر هرکسی متفاوت باشد؛ اما در ادامه مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نکات یک تبلیغ بیان‌ شده است.

تبلیغ شما باید رزومه کاملی از شما باشد؛ یعنی باید سطح توانایی‌تان، سابقه‌تان، حرفه‌ای بودنتان و… را کاملا واضح نشان دهد. البته لازم نیست همه این موارد در متن تبلیغ نوشته شود. سبک طراحی تبلیغ و محتوایی که در آن به کار می‌برید همه‌چیز را تا حد زیادی بازگو می‌کند.

اگر می‌خواهید در محله‌ای خاص اقدام به تدریس خصوصی نمایید حتما نام محله یا منطقه را در تبلیغ بنویسید.

به‌عنوان نکته آخر، نام درسی و پایه تحصیلی که در آن فعالیت می‌کنید نیز ذکر شود.

نمونه تراکت تبلیغاتی تدریس خصوصی

نمونه تراکت تبلیغات برای تدریس خصوصیشما نیز برای نوشتن متن تراکت تدریس خصوصی مورد نظر خود می‌توانید از این طرح الگو بگیرید. اما توجه داشته باشید که هرچقدر طرح زیباتر و خاص‌تری داشته باشید تبلیغات شما موثرتر عمل خواهد کرد.

اگر شما معلم خصوصی هستید از چه روشی برای تبلیغات استفاده می کنید؟ کدام روش تاثیر بیشتری دارد؟ دوست دارید به جمع اساتید خصوصی استادبانک بپیوندید؟

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

یکی دیگر از چیزهایی که استخدام در استادبانک را از هر روش دیگری متمایز می‌کند، درصد پایین کارمزدی است که در قبال تبلیغات و تشکیل کلاس از معلم می‌گیرد. معلمان با ثبت نام در این سایت، با پرداخت 15 تا 20 درصد از درآمدشان، راهی مطمئن و کم خرج را برای تدریس انتخاب می‌کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.