مشاوره تحصیلی کنکور

تاثیر کلاس کنکور در قبولی

استادبانک نویسنده
441 2
24 آبان 1395

میزان تاثیر کلاس کنکور در قبولی دانشگاه

بهترین راه برای بررسی تاثیر کلاس کنکور در قبولی نظر داوطلبان کنکور در سالهای گذشته است. استادبانک در این مطلب توصیه ها و نظرات کارشناسان و رتبه های برتر کنکور را جمع آوری کرده است.

دانلود پاسخنامه تشریحی کنکور 98 از لینک زیر

دانلود پاسخنامه کنکور98

در کلاس کنکور کدام دروس شرکت کنیم؟

اگر می‌خواهید در کلاس تدریس خصوصی کنکور درسی شرکت کنید که در آن ضعف دارید. نباید چشم بسته در کلاس کنکور همه دروس ثبت نام کنید. از سوی دیگر کلاس کنکور می‌تواند برای رفع اشکال استفاده شود. به عنوان مثال یکی دو جلسه کلاس خصوصی کنکور برای رفع اشکال در مبحث مشتق ریاضی.
شرکت در کلاس کنکور برای دروس رشته ریاضی بیش از تجربی و انسانی رواج دارد. در رشته تجربی کلاس کنکور زیست و در رشته انسانی تدریس خصوصی عربی کنکور معمول‌تر است.

رتبه های برتر کنکور و کلاس خصوصی

اکثر رتبه های برتر کنکور شرکت در کلاس کنکور را تجربه کرده‌اند. برخی از آنان برای دروس بیشتری از تدریس خصوصی کنکور استفاده کرده‌اند. برخی به این نتیجه رسیدند که به کلاس خصوصی کنکور نیازی ندارند.
طبق آمار حدود 40 درصد رتبه‌های برتر از کلاس کنکور برای قبولی استفاده کرده‌اند.اکثر رتبه‌های برتر کلاس کنکور را برای دروسی که ضعف داشته‌اند استفاده کرده‌اند.
رتبه های برتر کنکور تاثیر کلاس خصوصی کنکور را 20 درصد دانسته‌اند. آنها 80 درصد موفقیت در کنکور را وابسته به تلاش و پشتکار داوطلب می‌دانند.

استادبانک و کلاس کنکور

استادبانک مرجع تدریس خصوصی کشور کلاس های تدریس خصوصی کنکور را به شما پیشنهاد می‌کند. شرکت در کلاس های گروهی آموزشگاه زمان زیادی از داوطلبان هدر می‌دهد. اگر مایل به استفاده از کلاس های تدریس خصوصی کنکور در منزل هستید، با استادبانک تماس بگیرید.