مشاوره تحصیلی کنکور

تاثیر کلاس کنکور در قبولی

استادبانک 24 آبان 1395
114 2

میزان تاثیر کلاس کنکور در قبولی دانشگاه

بهترین راه برای بررسی تاثیر کلاس کنکور در قبولی نظر داوطلبان کنکور در سالهای گذشته است. استادبانک در این مطلب توصیه ها و نظرات کارشناسان و رتبه های برتر کنکور را جمع آوری کرده است.

دانلود پاسخنامه تشریحی کنکور 98 از لینک زیر

دانلود پاسخنامه کنکور98

در کلاس کنکور کدام دروس شرکت کنیم؟

اگر می‌خواهید در کلاس تدریس خصوصی کنکور درسی شرکت کنید که در آن ضعف دارید. نباید چشم بسته در کلاس کنکور همه دروس ثبت نام کنید. از سوی دیگر کلاس کنکور می‌تواند برای رفع اشکال استفاده شود. به عنوان مثال یکی دو جلسه کلاس خصوصی کنکور برای رفع اشکال در مبحث مشتق ریاضی.
شرکت در کلاس کنکور برای دروس رشته ریاضی بیش از تجربی و انسانی رواج دارد. در رشته تجربی کلاس کنکور زیست و در رشته انسانی تدریس خصوصی عربی کنکور معمول‌تر است.

رتبه های برتر کنکور و کلاس خصوصی

اکثر رتبه های برتر کنکور شرکت در کلاس کنکور را تجربه کرده‌اند. برخی از آنان برای دروس بیشتری از تدریس خصوصی کنکور استفاده کرده‌اند. برخی به این نتیجه رسیدند که به کلاس خصوصی کنکور نیازی ندارند.
طبق آمار حدود 40 درصد رتبه‌های برتر از کلاس کنکور برای قبولی استفاده کرده‌اند.اکثر رتبه‌های برتر کلاس کنکور را برای دروسی که ضعف داشته‌اند استفاده کرده‌اند.
رتبه های برتر کنکور تاثیر کلاس خصوصی کنکور را 20 درصد دانسته‌اند. آنها 80 درصد موفقیت در کنکور را وابسته به تلاش و پشتکار داوطلب می‌دانند.

استادبانک و کلاس کنکور

استادبانک مرجع تدریس خصوصی کشور کلاس های تدریس خصوصی کنکور را به شما پیشنهاد می‌کند. شرکت در کلاس های گروهی آموزشگاه زمان زیادی از داوطلبان هدر می‌دهد. اگر مایل به استفاده از کلاس های تدریس خصوصی کنکور در منزل هستید، با استادبانک تماس بگیرید.

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید:

 • رتبه43 ارشد
  2 مهر 1398

  به نظر من تاثیر کلاس و امکانات تو کنکور مخصوصا در این چند سال اخیر پنجاه درصد تاثیرگذاره چه بسا بیشتر!!

  • محمد خرمی
   6 مهر 1398

   تجربه شما درسته و بنظر خیلی میتونه کمک کنه به بقیه
   البته میدونید برای اینکه رتبه خوبی توی کنکور بدست بیارید، بهتره قبل از کنکور، پایه تون رو قوی کنید. برای مثال وقتی میبینید در پایه دهم، درس هندسه مشکل دارید، حتما همون سال از استاد خصوصی هندسه کمک بگیرید تا پایه تون رو قوی نگه دارید و زمان مطالعه دروس برای کنکور، کاملا بهتر متوجه دروس بشید.
   اساتید استادبانک هم میدونید، با دقت خاصی بررسی و انتخاب میشن، مطمئن باشید همونطور که تا الان تونسته به بیش 12هزار دانش آموز کمک کنه و رضایت شون از نحوه تدریس به حدی باشه که مجدد هم در دروس دیگه از اساتید استادبانک کمک بگیرن، به شما هم میتونن کمک کنن
   میتونید وارد سایت استاد بانک بشید ostadbank.com و درس و استاد خصوصی موردنظرتون رو انتخاب کنید.

×
دانلود رایگان اپلیکیشن نمونه سوالات و گام به گام