لیست بهترین پیش دبستانی های تهران + آدرس و شماره تماس

0 178

انتخاب مدرسه برای دانش‌آموز یکی از دغدغه‌های اصلی والدین است. در زمانِ قدیم تنوع مدارس کمتر بود و معمولا خانواده‌ها فرزندان خود را به نزدیک‌ترین مدرسه شهر خود می‌فرستاند. اما امروزه با پیشرفت سیستم آموزشی کشور و حضور مدارسِ مختلف مثل مدارس هوشمند، تیزهوشان، نمونه دولتی، غیردولتی، سما و غیره انتخاب را برای والدین سخت کرده است. در مجله استادبانک و سری مقالات معرفی مدارس مقاطع مختلف سعی کردیم در انتخابِ مدارس به خانواده‌های عزیز کمک کنیم. در ادامه با معرفی بهترین پیش دبستانی های تهران همراهِ ما باشید.

معرفی مقطع پیش دبستانی

پیش‌دبستانی یا آمادگی یک دوره آموزشی قبل از شروع مقطع دبستان است. کودکان 5 یا 6 ساله قبل از ورود به مدرسه این دوره را می‌گذارنند تا آمادگی بیشتری برای شروع تحصیلات خود داشته باشند. دوره پیش‌دبستانی می‌تواند خلاقیت کودکان را افزایش دهد، استعدادها و علایق نهفته آنها را شکوفا کند، کودکان را با شرایطِ مدرسه مثل صبحِ زود بیدار شدن، منظم بودن، مسئولیت‌پذیری و غیره آشنا کند.

استادبانک برای مشخص کردن بهترین پیش دبستانی های تهران از چه پارامترهایی استفاده کرده است؟

استادبانک به عنوانِ بزرگترین سرویس درخواست تدریس خصوصی در ایران سالهاست که در حوزه آموزش حضورِ فعال دارد. این سابقه به ما کمک کرده که شناخت مناسبی روی مدارس مختلف داشته باشیم و مزایا و معایب هر کدام را به خوبی بدانیم. به این ترتیب برای شناسایی بهترین پیش دبستانی های تهران از پارامترهای مختلفی کمک گرفتیم. بعضی از این پارامترها عبارتند از:

  • برنامه‌های آموزشی پیش دبستانی
  • محیط و فضای پیش دبستانی
  • سطح علمی مدرسان و مربی‌های پیش‌دبستانی
  • اردوهای خارج از مدرسه و برنامه‌های تفریحی
  • و غیره

لیست بهترین مدارس پیش دبستانی تهران

[ninja_tables id=”20437″]
نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.