انتخاب مقطع تحصیلی

کلاس اول ابتدایی، استادبانک اول

کلاس اول ابتدایی، شروع مسیر یادگیری برای همه بچه‌هاست. والدین در این پایه تحصیلی، نقش مهمی را در علاقه‌مندی فرزندشان به درس و یادگیری ایفا می‌کنند و نیاز دارند که از بهترین منابع برای آموزش فرزند کلاس اولی خود استفاده کنند. به همین دلیل ما در بخش استادبانک اول ابتدایی، تمام آنچه که یک دانش آموز اول دبستانی نیاز دارد را در اختیار والدین عزیز قرار دادیم تا بتوانند به سادگی نیازهای آموزشی فرزند خود را برطرف کن

انتخاب معلم خصوصی در استادبانک، بهترین سامانه تدریس خصوصی در ایران

بهترین معلم خصوصی اول ابتدایی در هر نقطه از ایران

سامانه تدریس خصوصی استادبانک، شرایطی را فراهم کرده است که والدین گرامی بتوانند با هر سطحی از تمکن مالی از کمک بهترین معلمین خصوصی اول ابتدایی برای آموزش فرزند خود استفاده کنند. شما می‌توانید برای دروس مختلف کلاس اول دبستان با توجه به بودجه‌ای که دارید به صورت آنلاین یا حضوری‌‌ از هر نقطه ایران، کلاس خصوصی برگزار کنید. در ادامه برای مشاهده لیست معلمین خصوصی اول دبستان روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول

برای آموزش کلاس اولی ها چه باید بکنیم؟

برای آموزش کلاس اول به کودکان باید برنامه ریزی دقیقی داشت و از منابع آموزشی مفید و کاربردی استفاده کرد. برای دسترسی رایگان به بهترین منابع آموزشی کلاس اول، همین حالا کلیک کنید.

بهترین شیوه آموزش کلاس اول ابتدایی چیست؟

بهتر است کودکان در این پایه تحصیلی از آموزش‌های مدرسه و یک معلم خصوصی اول ابتدایی به صورت همزمان، کمک بگیرند.

آیا والدین می‌توانند به تنهایی پایه درسی دانش آموز کلاس اولی خود را تقویت کنند؟

از آن جایی که آموزش، یک امر تخصصی است و اکثر والدین، در این زمینه دانش، مهارت و تجربه لازم را ندارند بهتر است برای کمک به فرزند خود از همان ابتدا از کمک یک مشاور تحصیلی، معلمین با تجربه و برنامه‌ای هدفمند و دقیق کمک بگیرند.

×
دانلود رایگان اپلیکیشن نمونه سوالات و گام به گام (function ($) { function setClasses(liTag) { var aTag = liTag.find('> a'); var classes = liTag.attr('class').split(" "); var selectedClasses = classes.filter(selectedClass => selectedClass.indexOf('gtm-mag-header') === 0); for (var i = 0; i < selectedClasses.length; i++) { aTag.addClass(selectedClasses[i]); liTag.removeClass(selectedClasses[i]); } } $('body').find("li[class*='gtm-mag-header-']").each(function() { var liTag = $(this); setClasses(liTag); }); $('body').find("li[class*='gtm-mag-header-']").each(function() { var liTag = $(this); setClasses(liTag); }); }(jQuery));