تاریخ برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم

0 271

به گزارش ایرنا مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه، پیش‌دانشگاهی و فنی‌وحرفه ای در نوبت امتحانی شهریورماه سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۸ تا ۳۱ شهریور برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به همین منظور برنامه امتحانات نهایی تمامی رشته‌های تحصیلی دوره های متوسطه (نظری ،فنی حرفه‌ای) و پیش دانشگاهی در شهریور ماه اعلام شد.

بر این اساس، امتحانات حضوری در مناطق زرد، نارنجی و قرمز با صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و در تمام مناطق با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت مراقبان بهداشت انجام خواهد شد.

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم بر اساس برنامه درسی و بارم بندی وضعیت قرمز در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا طراحی می‌شود.

طبق اعلام این مرکز، دانش آموزان می توانند برنامه درسی دوره دوم متوسطه در وضعیت قرمز، بارم بندی دروس و جدول زمان بندی امتحانات را در این سایت وزارت آموزش و پرورش مشاهده کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.