استخدام معلم خصوصی ابتدایی

0 703

همان‌‌طور که می‌دانیم دوره‌ی ابتدایی اولین دوره‌ی تحصیلی دانش‌آموزان بوده و به همین خاطر از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که یادگیری مفاهیم و مطالب پایه، کمک زیادی به درک بهتر دروس سال‌های بعد می‌کند. این موضوع باعث شده تا نیاز به استخدام معلم خصوصی ابتدایی، بیشتر از همیشه احساس شود.

اگر در جستجوی تدریس دروس ابتدایی هستید و یا می‌خواهید با خلاقیت و پشت‌کار خود آموزشی نوین را چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری به دانش‌‌آموزان ابتدایی ارائه کنید؛ استادبانک سامانه‌ درخواست معلم خصوصی در این مسیر همراه شما خواهد بود.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

شرایط استخدام معلم ابتدایی در استادبانک

یکی از نکات مهم برای استخدام معلم خصوصی ابتدایی در استادبانک، میزان تسلط و دانش معلم نسبت به موضوع آموزشی است. در واقع خواسته‌ی ما از معلمان این است که آن قدر در کار خود حرفه‌ای باشند تا بتوانند مباحث درسی را به راحت‌ترین شکل ممکن برای دانش‌ آموزان توضیح دهند.

عوامل زیادی از جمله تغییر سبک زندگی، گسترش مداوم دانش و برنامه‌ی درسی، فشار بیشتر روی مدارس برای حرکت به سوی مدرن‌تر شدن و .. دست به دست هم داده‌اند تا نقش سنتی معلمان دچار تغییر شود. بنابراین ما به معلمی نیاز داریم که شیوه‌های تدریس خود را به‌‌روز و متناسب با دانش‌آموزان ابتدایی نگه دارد.

موقعیت تدریس دروس ابتدایی در استادبانک نیازمند برقراری یک ارتباط مناسب و کارآمد با دانش‌آموزان و والدین آن‌ها است. یک معلم خوب و موفق می‌داند که چگونه با شاگردان خود و خانواده‌هایشان تعامل ایجاد کند.

با توجه به سن حساس دانش آموزان در این دوره‌ی تحصیلی، آشنایی کلی با روانشناسی کودک نکته‌ای حائز اهمیت برای استخدام مدرس دروس ابتدایی است.

شما اگر یک معلم ابتدایی ماهر باشید پایه‌های تحصیلی برای شما تفاوتی ندارد، می‌توانید همزمان بهترین معلم ریاضی ششم و بهترین معلم ریاضی سوم آنلاین باشید، همینطور باید بنوانید درس‌های دیگر را هم به خوبی ریاضی تدریس کنید.

درآمد معلمان ابتدایی استادبانک

شما با استخدام شدن به عنوان معلم خصوصی ابتدایی در «استادبانک» می‌توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید.

استخدام معلم ابتدایی
معلمان خصوصی ابتدایی استادبانک

امتیازات و سیستم ستاره دهی

برای این‌که دانش آموزان بتوانند یک ارزیابی جامع از مدرسین به دست آورند، «استاد بانک» سیستمی را طراحی کرده است  که به وسیله‌ی آن، سابقه‌ی کاری و مدارک تحصیلی، نمرات آزمون‌ها و همچنین دوره‌های گذرانده شده توسط معلم‌ها، از یک تا پنج ستاره مشخص می‌شود. البته جدای از این امتیازات، یک سطح VIP نیز برای استادان خبره وجود دارد که اگر به آن سطح برسند، درآمدشان به صورت تصاعدی و بدون هیچ سقفی بالا می‌رود.

اساتید یک ستاره‌ی سایت هم کسانی هستند که تازه شروع به کار در سایت کرده‌اند و یا بخشی از رزومه‌ی آن‌ها مانند سوابق تحصیلی در مراحل ابتدایی است.

به طور کلی شما به عنوان یک معلم برای کسب امتیاز بالاتر در «استاد بانک» باید توانایی‌های خود را افزایش دهید و بتوانید رضایت دانش آموزان خود را جلب کنید.

حقوق تصاعدی اساتید استادبانک

درآمد بالاتر در این سایت نیازمند ستاره‌های بیشتر است. هرچقدر که تلاشتان برای افزایش کیفیت تدریس بیشتر باشد، به همان میزان ستاره‌های بیشتر می‌گیرید و پس از رسیدن به سطوح بالاتر حقوقی تصاعدی دریافت خواهید کرد.

سهم «استادبانک» از این درآمد نیز در حدود 15 تا 20 درصد می‌باشد اما همان‌ طور که می‌دانید این رقم در مقایسه با آموزشگاه‌هایی که سهمی 40 تا 50 درصدی دارند بسیار ناچیز است.

تعرفه تدریس خصوصی ابتدایی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه تدریس خصوصی ابتدایی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

ویژگی شاخص استادبانک

«استادبانک» پلی است که اساتید و دانش‌آموزان را به هم پیوند می‌دهد. در این سایت بستری فراهم است که هم معلمان دلسوز و با تجربه و هم دانش آموزان پر تلاش بتوانند به خواسته‌های خود دست یابند. این سهولت در ارتباطات و کیفیت و نظارتی که وجود دارد باعث شده تا «استادبانک» به همراهی محبوب برای هر دو گروه تبدیل شود.

معلم ابتدایی شدن هم خیلی سخت است هم خیلی آسان!

سر و کار داشتن با کودکان مانند راه رفتن روی طنابی باریک است. شاید هیجان و شادابی آن‌ها بی نهایت دلنشین باشد اما کوچک‌ترین اشتباهی در این راه تاثیرگذار است. کسانی که تصمیم می‌گیرند تا به عنوان معلم ابتدایی وارد این شغل شوند باید صبر وحوصله‌ی زیادی داشته باشند چرا که آموزش به کودکان زمان و انرژی بیشتری را طلب می‌کند. علاوه‌بر آن بر خلاف سایر دوره‌های آموزشی، نمی‌توان مطالب را به صورت خشک و بی روح به آن‌ها منتقل کرد.

استخدام معلم ابتدایی

همه‌ی سختی‌های این راه را در یک کفه‌ی ترازو و لذت کار با کودکان را در کفه‌ی دیگر قرار دهید و ببینید شما به عنوان یک معلم چقدر دوست دارید تا به آموزش دانش آموزان ابتدایی بپردازید؟ اگر این علاقه را در خود می‌بینید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای ثبت نام در استادبانک اقدام کنید. امیدواریم این فرصتی که استادبانک برای جذب معلم خصوصی دبستان قرار داده است، برای پیشرفت کاری شما مفید باشد.

ما در استادبانک مفتخریم که اعلام کنیم، موقعیتی را برای استخدام معلم خصوصی دبستان مهیا کرده‌ایم تا از این طریق، پلی میان بهترین مدرسین و دانش‌آموزان کوشا بسازیم.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

یکی دیگر از چیزهایی که استخدام در استادبانک را از هر روش دیگری متمایز می‌کند، درصد پایین کارمزدی است که در قبال تبلیغات و تشکیل کلاس از معلم می‌گیرد. معلمان با ثبت نام در این سایت، با پرداخت 15 تا 20 درصد از درآمدشان، راهی مطمئن و کم خرج را برای تدریس انتخاب می‌کنند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.