استخدام مدرس عربی کنکور

0 494

سریع ترین و آسان‌ترین راه استخدام شما به عنوان مدرس عربی کنکور، استادبانک است. استادبانک نقطه تلاقی ماهرترین اساتید کنکور است و شما می توانید با عضویت در استادبانک و ایجاد صفحه‌ای مخصوص‌به‌خود هم اینک تدریس خصوصی عربی کنکور را آغاز کنید. استادبانک برای شما تعداد زیادی شاگرد فراهم می کند و تنها وظیفه شما بالابردن کیفیت تدریستان است.

استخدام مدرس عربی کنکور در استادبانک

استخدام معلم خصوصی در استادبانک به سادگی امکان پذیر است. پس از ایجاد پروفایل و تکمیل اطلاعاتتان سیستم ارزیابی استادبانک (توضیح درباره سیستم ارزیابی استادبانک را پایین‌تر می‌خوانید) سطحی باتوجه به تجربه و تخصصتان برای شما تعیین می کند. سپس جذب شاگرد برای شما انجام می‌شود و درآمدزایی شما آغاز می‌شود.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

سیستم ارزیابی استادبانک

هرچه رزومه‌ی شما قوی‌تر باشد ازجمله اینکه: مدارک تحصیلی بالا داشته باشید، تجربه بالا داشته‌باشید، دوره‌هایی گذرانده باشید، نمره های بالایی در آزمون ها داشته باشید و نهایتا سابقه کاری بالا داشته باشید ستاره‌هایتان بالاتر می‌روند. این ستاره‌ها از یکی شروع می‌شوند و تا پنج ستاره رده‌بندی می‌شوند.

طبیعتا اساتید تازه‌کار و کم‌تجربه و یا با رزومه نه‌چندان قوی کار خود را با یک ستاره شروع می‌کنند. اما جای نگرانی نیست چون به محض بالارفتن تجربه و توانایی‌های شما و جلب رضایت شاگردان ستاره‌های شما بالا می‌روند.

اساتید خبره که اساتیدی با تجربه بسیار و تخصص بالا هستند در سطح VIP قرار می‌گیرند. در این سطح سقف درآمدی وجود ندارد و دستمزد شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا می‌کند. پس تلاش‌‌های خود را برای رسیدن به این سطح از همین امروز آغاز کنید.

درآمد معلم خصوصی کنکور در استادبانک

استخدام مدرس عربی کنکور
اساتید عربی استادبانک

درآمد معلم خصوصی عربی کنکور در استادبانک به تعداد ستاره‌هایش بستگی دارد. هرچه ستاره‌های بیشتری کسب کنید می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید و این یکی دیگر از مزیت های استادبانک است که شما هرچه توانایی و تخصصتان بیشتر باشد درآمدتان هم بالاتر می‌رود.

درصد کارمزدی که موسسات و آموزشگاه‌های مختلف از مدرسان میگیرند چیزی حدود 40 تا 50 درصد است. اما استادبانک از این نظر هم به نفع شما عمل می‌کند و کارمزد تدریس در استادبانک چیزی حدود 15 تا 20 درصد است. فارغ از اینکه جامعه دانش آموزان استادبانک بسیار زیاد است و تعداد شاگردان بیشتری از موسسات مختلف برای شما دارد.

باتوجه به اینکه قیمت تدریس خصوصی تهران با قیمت تدریس خصوصی اصفهان، شیراز، اهواز، کرج و دیگر شهرستان‌هایی که استادبانک در آن‌ها فعال است متفاوت می‌باشد، دستمزد معلمان خصوصی استادبانک به شرح زیر است.

تعرفه کلاس خصوصی عربی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه کلاس خصوصی عربی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

شرایط مورد نیاز جهت استخدام مدرس عربی کنکور

  • تسلط بر درس

شرط ابتدایی شروع کار شما به تدریس عربی کنکور این است که تسلط کامل بر درس داشته باشید. توجه کنید که درصد بالای کنکور و یا نمرات بالا در این درس صرفا نشان دهنده تسلط یا عدم تسلط شما به درس نیستند. شما باید برای تدریس یک درس دیدی فراتر از دید یک دانش آموز نسبت به درس پیدا کرده‌باشید و علاوه بر دانستن تمامی نکات درس، به آن درس از بالا نگاه کنید و دیدی مسلط و “معلمانه” داشته باشید.

این دید علاوه بر نیاز به صرف زمان طولانی برای مطالعه درس با کلنجار رفتن با درس حاصل می‌شود. پس اگر صرفا یک دانش آموز قوی در یک درس بوده‌اید دلیل نمی‌شود که سطح تسلطتان در حد یک مدرس بالا رفته باشد.

  • مهارت تدریس

شرط بزرگ دوم برای شروع کار شما این است که تدریس را بلد باشید. فارغ از موضوع درس تدریس و آموزش دادن مطلبی به کسی خود یک مهارت است که با تجربه و یا آموزش وتمرین به دست می آید. اگر می خواهید در استادبانک پیشرفت کنید و به سطوح بالاتر برسید علاوه بر افزایش تسلطتان بر درس به بالا بردن مهارت تدریستان نیز فکر کنید.

  • روابط عمومی بالا

به عنوان مدرس خصوصی شما باید چه با دانش آموز چه با والدین ارتباط خوبی برقرار کنید. این ارتباط خوب علاوه بر موثر بودن در رضایت دانش آموز و خانواده ایشان از شما در فرآیند تدریس هم به شما کمک می‌کند و باعث می‌شود حرف شما بیشتر گوش داده‌شود.

  • مدیریت کلاس

برای این که فرآیند آموزش کامل انجام شود و نتیجه خوبی بدست آید لازم است که شما به‌عنوان مدرس کلاس را هدایت کنید. این کار گاهی با خارج شدن از حاشیه و جدی شدن انجام می‌شود و گاهی نیز باید با کمی استراحت دادن به دانش آموز و عمدا به حاشیه رفتن از خسته شدن او جلوگیری کنید.

مدیریت کلاس از آن دسته مواردی است که مستقیما وابسته به تجربه شماست. پس اگر در این مهارت ضعف دارید نگران نباشید با شروع کار این ضعف شما خود‌به‌خود از بین می‌رود.

  • پشتکار

نهایتا با رعایت همه‌ی این نکات ممکن است تدریس شما تدریس خوبی از آب در نیاید یا نتوانید رضایت دانش آموز و والدین را جلب‌کنید. بدانید که برای کسب موفقیت نیاز است که بارها شکست بخورید و تجربه مشترک همه‌ی افراد موفق تعدادی شکست در ابتدای کار است.

پس اگر کوتاه بیایید و از پیشرفت ناامید شوید و تلاش خود را متوقف کنید هیچ گاه نمی توانید سطح خود را بالاتر ببرید و به “بازی بزرگان” وارد شوید.

همچنین بخوانید:درآمد تدریس خصوصی عربی

اولین قدم برای استخدام شدن به عنوان مدرس عربی کنکور در استادبانک

اگر تصمیمتان را برای شروع کار گرفتید همین حالا می توانید از صفحه استخدام معلم خصوصی استادبانک کار خود را شروع کنید، مدارک و تخصص های خود را ثبت کنید و شروع به جذب شاگرد کنید. استادبانک بهترین پیشنهاد برای شروع کار شما به عنوان مدرس خصوصی عربی کنکور است.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.