استخدام مدرس شیمی کنکور

0 434

برای استخدام به عنوان مدرس خصوصی شیمی کنکور استادبانک بستری قدرتمند، ایمن و با کاربری آسان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با توجه به تخصصتان شاگرد جذب کنید و درآمدزایی را آغاز کنید.

استادبانک به تمام دردسر‌های شما برای جذب شاگرد خصوصی پایان می‌دهد. شما تنها به پیشرفت مهارت‌ها و تخصص‌های خود بپردازید و کار جذب شاگرد را به استادبانک بسپارید.

استخدام مدرس شیمی کنکور در استادبانک

می‌توانید پس از ثبت‌نام در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی سایت استادبانک، یک صفحه کاربری استاد در استادبانک ایجاد کنید و مشخصات، مهارت‌ها و تخصص خود را برای تعداد زیادی از شاگردان به نمایش بگذارید.

تدریس خود را شروع کنید و با پیشرفت‌های مرتبه به مرتبه بر‌مبنای سیستم ارزیابی قدرتمند استادبانک درآمد خود را روز‌به‌روز بالاتر ببرید. ثبت نام به عنوان مدرس شیمی کنکور در استادبانک به راحتی و با چند کلیک قابل انجام است.

در استادبانک جامعه‌ای قدرتمند از اساتید در رشته‌های مختلف ایجاد شده‌ است. شما نیز با پیوستن به این جمع پیشرفت شغلی خود را آغاز کنید.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

در استادبانک برحسب توانایی‌هایتان درآمد کسب می‌کنید.

سیستم ارزیابی قدرتمند استادبانک تمام اساتید را بر مبنای رزومه و مدارک و سوابق آنها ارزش گذاری می کند. این سیستم استادها را به پنج رده (پنج ستاره) تقسیم می‌کند و برای هرکدام از این سطوح میزان درآمدی تعیین می‌کند.

هم چنین رتبه‌بندی شما در استادبانک بستگی مستقیم به رضایت دانش‌آموزان از تدریستان دارد. هرچه تعداد دانش آموزان موفق شما بیشتر باشد در افزایش ستاره‌های شما موثر خواهد بود.

سطوح اولیه‌ی یک یا دو ستاره برای اساتیدی است که هنوز تجربه‌ی فراوانی ندارند یا در مدارک تحصیلی آنها هنوز به سطوح عالی نرسیده‌است.

هم چنین استادبانک سطحی را تحت عنوان VIP درنظر‌گرفته‌است. این سطح مختص اساتید خبره در آن رشته خاص است. با بالابردن مهارتهای خود می توانید به این سطح برسید. در این سطح درآمدتان افزایش تصاعدی دارد و سقفی برای آن در نظرگرفته‌نمی‌شود.

درآمد تدریس خصوصی کنکور در استادبانک

استخدام مدرس شیمی کنکور
اساتید شیمی استادبانک

درآمد شما با توجه به ستاره‌ای که از سیستم ارزیابی استادبانک خواهید گرفت به شرح جدول زیر است

سهم استادبانک از مبالغ زیر حدود 15 تا 20 درصد را به عنوان کارمزد است و شما از طریق استادبانک تعداد بسیاری شاگرد خواهید داشت.

استادبانک هم‌اکنون امکان تدریس خصوصی شیمی کنکور در منزل را برای شهر‌های تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، کرج، کرمان و مشهد فراهم کرده‌است. به‌زودی امکان تدریس در دیگر شهرهای کشور نیز در استادبانک ایجاد می‌شود.

البته برای تدریس آنلاین شیمی کنکور امکان تشکیل کلاس در تمامی شهرها و استانهای کشور برقرار‌است.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس کلاس کنکور

تعرفه تدریس خصوصی شیمی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه تدریس خصوصی شیمی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

شرایط مورد نیاز جهت استخدام مدرس شیمی کنکور

  • سابقه تحصیلی

داشتن مدرک دانشگاهی در حوزه تدریستان به بالابردن امتیاز شما در استادبانک خیلی کمک می‌کند. هم چنین باعث اتکای بیشتر دانش‌آموزان به شما و استقبال بیشتر از تدریستان می‌شود. اما اگر مدرک دانشگاهی در حوزه تخصص خود ندارید جای نگرانی نیست. هرچه مهارت و توانایی شما در تدریس بالاتر باشد می توانید در استادبانک پیشرفت کنید.

  • تسلط کافی بر دروس

آمادگی کامل شما در زمینه تدریستان شرط ابتدایی برای ارائه‌ی خوب و مفید است تا بتوانید رضایت دانش‌آموزان را کسب کنید و امتیازتان را بالاتر ببرید. در هر جلسه تدریس شما باید با برنامه‌ای مشخص پیش بروید و به موضوع خاصی که درس می‌دهید مسلط باشید. به این صورت که درس را کاملا روان ارائه دهید و برای تمام سوالات دانش آموز آماده باشید.

به یاد داشته باشید با هیچ مزیتی نمی‌شود ضعف علمی را پوشاند. درس شیمی از دروسی است که علاوه بر مطالب گسترده‌ی حفظی، نیاز به تحلیل و حل مسئله نیز دارد. به عنوان مدرس شیمی کنکور شما باید در هردو جنبه توانایی بالایی داشته باشید.

  • تامین رضایت شاگردان

ارزیاب اصلی کار شما در تدریس شاگردان شما هستند. تمام کارهای شما در نهایت باید باعث تامین رضایت آنها شود. این به آن معنا نیست که به دانش آموز آسان بگیرید یا اگر سستی کرد با او همراه شوید بلکه در کنار تلاش برای پیشرفت درسی و هم ارز با آن باید رضایت شاگرد را تامین کنید.

در کنار دانش آموز قرار بگیرید برای پیشرفت درسی نه در برابر او برای مجبور کردنش به مطالعه!

  • توانایی تدریس

دانش بالا در زمینه رشته‌تان به تنهایی باعث موفقیت شما نمی‌شود. توانایی تدریس شما فاکتور بسیار مهمی برای رشد و جلب رضایت دانش‌آموزان است. پس باید روی مهارت های ارائه و تدریس خود کار کنید تا بتوانید دانش خود را به بهترین شکل انتقال دهید.

مهارت ارائه ترکیبی از چند مهارت مختلف است و برای پیشرفت در حوزه‌ی تدریس لازم است تا برروی آن بسیار کار کنید. (منبع)

  • پشتکار و تلاش مداوم

هر موفقیتی نیاز به تلاش مداوم دارد. برای اینکه بتوانید در مهارت تدریس خود پیشرفت کنید، ستاره‌های خود را بالا ببرید و درآمدتان را بیشتر کنید باید برای مدتی بپذیری که بدون پاداش تلاش کنید. پس پشتکار داشته باشید و روز‌به‌روز به پیشرفت دادن مهارت‌های خود تلاش کنید تا به موفقیت برسید.

  • مدیریت کلاس و روابط عمومی بالا

برای اینکه مفاهیم درسی را بتوانید به خوبی به دانش آموز انتقال دهید لازم است که دانش آموز شما را به عنوان بهترین معلم خصوصی شیمی خود بپذیرد. پس لازم است که بتوانید ارتباط خوبی با دانش آموز برقرار کنید. داشتن رابطه‌ی خوب با دانش آموز علاوه بر اینکه باعث راحت تر گرداندن کلاس می‌شود در انتقال مفاهیم درسی نیز کار شما را آسان‌تر می کند.

  • آگاهی از روانشناسی آموزش

یک تدریس قابل قبول و خوب تدریسی است که پس از آن دانش آموز پیشرفت مشهودی در آن موضوع احساس کند. به این علت مدرس باید با آگاهی از ضعف ها و مشکلات دانش آموز در زمینه درک دروس تدریس خود را انجام دهد. هم چنین با ارائه تمرین‌های خوب و مناسب دانش آموز به پیشرفت او کمک کند.

همچنین بخوانید: درآمد کلاس خصوصی شیمی

 اولین قدم برای استخدام شدن به عنوان مدرس شیمی کنکور در استادبانک

ثبت نام در استادبانک به عنوان مدرس شیمی کنکور بسیار آسان است. اگر در خود توانایی تدریس را می بینید مدارک و مهارت‌های خود را در صفحه ثبت‌نام اساتید در استادبانک ثبت کنید و همین حالا شاگردان خود را در استادبانک پیدا کنید. کار را از لینک استخدام معلم خصوصی زیر شروع کنید.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.