استخدام مدرس زیست‌ شناسی

0 711

استخدام مدرس زیست‌ شناسی با‌سابقه، آگاه و مجرب نیاز به تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاصی دارد که در استادبانک با در نظر گرفتن تمام فاکتور‌های مربوطه این گزینش را به عمل می‌آید و معلمان زیست شناسی یا کسانی که به تدریس زیست شناسی علاقه مندند را دعوت به همکاری می‌کند.

داشتن مدرس زیست‌ شناسی خوب، برای دانش آموزان رشته علوم‌ تجربی بسیار مهم است زیرا که این درس به عنوان اصلی‌ترین سرفصل کنکور در نظر گرفته می‌شود.

استخدام مدرس زیست‌ شناسی در استادبانک

استادبانک همواره برای استخدام مدرس زیست‌ شناسی به صورت دوره‌ای از بین رزومه‌هایی که افراد در سایت رسمی این مرکز آموزشی درج نموده اند، بررسی و بازبینی انجام می‌دهد. هر اندازه بار علمی و سابقه افراد در امر تدریس زیست‌ شناسی بیشتر باشد، درجه و اعتبار بیشتری در بین هیات بازنگری به دست خواهد آورد.

پس از آپلود مدارک و تکمیل فرم ثبت‌نام در صفحه استخدام معلم خصوصی استادبانک، درخواست شما به دست پشتیبان‌های استادبانک خواهد رسید. چنانچه حد نصاب فاکتور‌های مذکور را کسب نمایید، در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

در استادبانک چقدر درآمد دارم؟

هم اکنون افراد مجرب و با سابقه‌ای در تیم استادبانک فعالیت می‌نمایند که میزان درآمد آنان به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. میزان رضایت دانش‌آموزان و اولیا از استخدام معلم خصوصی در استادبانک، بر اخذ رتبه برتر اساتید و حقوق بیشتر آنان تاثیر دارد.

  • دستمزد مدرس خصوصی براساس ستاره!

میزان درآمد یک استاد به ستاره‌هایی که توسط کارشناسان استادبانک به وی تعلق می‌گیرد بستگی دارد. تمام افرادی که بدون سابقه تدریس یا با رزومه ضعیف‌تری در استادبانک فعالیت خود را آغاز نمودند و یا دارای حداقل فاکتو‌رهای لازم هستند، دارای یک ستاره خواهند بود.

با گذشت زمان، افزایش تجربیات و قوی‌تر شدن رزومه استاد بر تعداد ستاره‌های وی افزوده می‌شود. سطح VIP سطحی است که به اساتید خبره و کاربلد تعلق می‌گیرد و درآمد این سطح به صورت چشمگیری بالاتر است.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس زمین شناسی
  • روند تصاعدی درآمد مدرسان استادبانک

با توضیحات بالا متوجه خواهید شد که چنانچه به عنوان معلم خصوصی در استادبانک جذب شوید، می‌توانید میزان درآمد خود را افزایش داده و این مورد را به صورت تصاعدی بر اساس تعداد ستاره‌هایی که در طول تدریس کسب می‌نمایید، ارتقا دهید.

به صورت کلی با میانگین 15 تا 20 درصد از درآمد شما به مجموعه استادبانک به عنوان کارمزد پرداخت می‌شود و می توانید به نسبت تدریس خصوصی داوطلبانه شاگردان بیشتری جذب کنید.

تعرفه کلاس خصوصی زیست‌ شناسی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه کلاس خصوصی زیست‌ شناسی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

 شرایط استخدام مدرس زیست‌ شناسی در استادبانک

فاکتور‌های مهم برای استخدام مدرس زیست‌ شناسی که باید آن‌ها را دارا باشید یا در خودتان تقویت کنید.

سابقه تحصیلی و تسلط داشتن به دروس

اشراف به مفاد درسی یکی از گزینه‌هایی است که برای استخدام مدرس زیست‌ شناسی بسیار مهم می‌باشد. این هدف به دست نخواهد آمد مگر آنکه استاد مد نظر نیز در همان حوزه، آموزش دیده و با نکات آشنا باشد.

توانایی‌ها و روش تدریس

استفاده و شیوه‌های تدریس نوین و کارآمد از مهم‌ترین مهارت‌های آموزشی است که برای استخدام مدرس در استادبانک بسیار مهم می‌باشد.

توانایی اداره کلاس خصوصی

برای استخدام مدرس زیست‌ شناسی در استادبانک نیاز می‌باشد که استاد حتما توانایی لازم برای اداره کلاس را داشته باشد. آشنایی با مهارت‌هایی همچون شیوه سوال و جواب، بحث و تمرین، پروژه و حل مسئله از جمله مواردی است که می‌تواند بهره وری یک کلاس را افزایش دهد.

ارتباط موثر با دانش‌آموز و والدین

جهت افزایش کارایی، یک استاد در مقام آموزش می‌بایست بر روی دانش آموز خود اثرگذاری زیادی داشته باشد. این مورد با اخلاق خوب، استفاده از روش های آموزشی جدید و مواردی از این قبیل به دست می‌آید. لذا استاد باید با توجه به شرایط روش تدریس مناسب را انتخاب کند.

روانشناسی تدریس

هر استاد و معلم در واقع باید یک روانشناس باشد. در همین راستا برای ارتقا سطح کیفی آموزش خود لازم است تا شرایط روحی و روانی دانش‌آموز خود را بسنجد.

همچنین بخوانید: درآمد تدریس زیست شناسی

برای پر کردن فرم استخدام مدرس زیست‌ شناسی استادبانک از کجا شروع کنم؟

برای تکمیل فرم استخدام مدرس زیست‌ شناسی به سایت رسمی استادبانک سز بزنید و در صفحه‌ی ثبت نام اساتید، اطلاعات خود اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس، جنسیت و شهر مد نظر برای تدریس را پر کنید تا درخواست شما به واحد بررسی ارسال گردد.

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.