استخدام مدرس زیست‌ شناسی کنکور

0 171

استادبانک درحال استخدام مدرس زیست‌ شناسی کنکور است، تا با گسترش فعالیت آموزشی خود بستر ایده‌آلی جهت برقراری کلاس‌های خصوصی باکیفیت ایجاد کند. استادبانک بهترین گزینه شما برای تدریس خصوصی زیست‌ شناسی کنکور می‌باشد.

استادبانک پلتفرمی قدرتمند برای ارتباط بینِ شاگردان و اساتید خصوصی است. اساتید می‌توانند با ثبت نام در سایت رزومه خود را در معرض دید دانش‌‌آموزان قرار دهند تا شاگردان آن‌ها را انتخاب کنند.

کمپین جذب اساتید جدید در استادبانک

استادبانک بزرگترین سایت تدریس خصوصی در ایران است که در بیش از 10 شهر کشور مثلِ تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و ... فعالیت دارد. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ثبت نام اساتید وارد شوید

 ورود به صفحه ثبت نام اساتید استادبانک

استخدام مدرس زیست‌‌ شناسی کنکور در استادبانک

در صفحه‌ی استخدام معلم خصوصی استادبانک به راحتی می توانید مشخصات خود را ثبت کنید و پس بررسی کارشناسان استادبانک، مصاحبه تلفنی و فعال شدن صفحه کاربری شما به عنوان استاد، منتظر تماس شاگردانتان بمانید، در اولین فرصت کار خود را به عنوان مدرس خصوصی زیست شناسی کنکور آغاز خواهید کرد.

درآمد مدرس زیست‌ شناسی کنکور در استادبانک چقدر است؟

درآمد مدرسان در استادبانک وابستگی مستقیم به مهارت و تخصص آن‌ها در آموزش دارد. استادبانک با یک سیستم ارزیابی قدرتمند به مدرسان از یک تا پنج ستاره می‌دهد. این ستاره‌ها نشان‌دهنده تخصص اساتید است و بر اساس مدرک تحصیلی، رزومه، سابقه‌ تدریس و دوره‌هایی که گذرانده‌اند تعیین می‌شود.

علاوه بر این استادبانک برای اساتید خبره سطح VIP را تعریف کرده که در آن سطح درآمد‌ها به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد و سقفی نخواهد داشت.

سطح‌بندی معلمان خصوصی به این صورت است که دبیران یک ستاره تازه کار هستند و احتمالا اولین کلاس‌های خصوصی خود را از طریق استادبانک برگزار می کنند و یا بخش‌های دیگر رزومه‌شان هم چون مدارک تحصیلی و مهارت‌هایشان در سطوح اولیه است.

درآمد معلمان خصوصی استادبانک چطور افزایش پیدا می‌کند؟

هرچه اساتید تواناتر و قدرتمندتر ظاهر شوند و رضایت دانش‌آموزان و والدین آن‌ها را بیشتر تامین کنند، امتیازهای بیشتری می‌گیرند و پس از مدتی به سطوح بالاتر منتقل می‌شوند.

میزان درآمد مدرسان خصوصی زیست‌ شناسی کنکور در استادبانک بسته به تعداد ستاره‌ها به شرح زیر است:

تعرفه کلاس خصوصی زیست‌ شناسی در تهران

ستاره‌هامیزان درآمد
1 ستاره55.000 تا 75.000
2 ستاره80.000 تا 100.000
3 ستاره105.000 تا 135.000
4 ستاره135.000 تا 160.000
5 ستاره160.000 تا 200.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تعرفه کلاس خصوصی زیست‌ شناسی در شهرستان‌ها

ستاره‌هامیزانِ درآمد
1 ستاره40.000 تا 65.000
2 ستاره65.000 تا 90.000
3 ستاره90.000 تا 110.000
4 ستاره110.000 تا 130.000
5 ستاره130.000 تا 160.000
VIP200.000 تا 1.000.000

تدریس خصوصی در منزل تهران، اصفهان، تبریز، کرمان، مشهد، کرج، اهواز و شیراز برقرار می‌باشد و تدریس خصوصی آنلاین در سراسر کشور امکان‌پذیر است، درضمن سهم استادبانک از این درآمد در حدود 15 تا 20 درصد است.

همچنین بخوانید: استخدام مدرس کلاس کنکور

شرایط مورد نیاز جهت استخدام مدرس زیست‌‌ شناسی کنکور در استادبانک

تحصیلات یا تجربه مربوط به رشته درسی

برای تدریس یک رشته درسی لازم است که مدرس در آن زمینه تحصیلات داشته باشد و یا تجربه ای در آن زمینه داشته باشد. تحصیلات مرتبط در زمینه زیست‌ شناسی و یا تجربه‌ی کاری در این زمینه بسیار مهم است.

مهارت و توانایی تدریس

بدیهی است که علاوه بر دانش تخصصی مدرس باید مهارت قابل قبولی در زمینه تدریس داشته باشد. استخدام شما به عنوان مدرس زیست‌ شناسی کنکور و پیشرفت در این زمینه نیازمند توانایی بالای شما در تدریس و بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی است.

تسلط کافی بر دروس

لازمه ی یک تدریس حرفه ای تسلط کامل بر درس است و این موضوع نیاز اولیه یک مدرس است.

مدیریت کلاس و دانش‌آموز

بخش مهم دیگر علاوه بر دانش تخصصی توانایی کلاس داری است. همه ما تجربه معلمانی را داشته ایم که مشخص است دانش کار را دارند اما نمی توانند کلاس را مدیریت کنند. این ضعف ضربه‌ی بزرگی به تدریس شما می‌زند. تدریس خصوصی نیز شرایط ویژه‌ای برای مدیریت کلاس می‌طلبد.

توانایی ارتباط موثر با والدین

تدریس خصوصی نیازمند تعامل خوبی با والدین است. به عنوان یک مدرس خصوصی لازم است که بتوانیم با پدر و مادر دانش آموز ارتباط خوبی بگیریم و آن‌ها را از حسن یادگیری فرزندشان مطلع کنیم.(منبع)

روابط عمومی خوب

یک مدرس خوب معمولا از مهارت‌های اجتماعی بالایی برخوردار است. این موضوع لازمه برقراری یک ارتباط خوب –چه با والدین چه دانش آموز- است.

روانشناسی آموزش

یک مدرس خصوصی حرفه‌ای، یک مشاور تخصصی در زمینه درس خود نیز می‌باشد. شما باید بتوانید ضعف‌ها و ایرادهای روش مطالعه دانش‌آموز را کشف کنید و برای مشکلاتش راه‌حل پیشنهاد دهید.

توانایی جلب رضایت شاگردان

نهایتاً قضاوت کیفیت کار شما در پیشرفت تحصیلی دانش آموزانتان است که منجر به رضایت آن‌ها می‌شود. نیازهای دانش‌آموزانتان را به خوبی کشف کنید و سعی کنید هم سو با هدف اصلی آن‌ها درس دهید.

اولین قدم برای پر کردن فرم استخدام مدرس زیست‌‌ شناسی کنکور در استادبانک

برای ثبت‌نام در طرح استخدام مدرس زیست‌ شناسی کنکور تنها کافیست مشخصات خود را در صفحه استخدام معلم خصوصی استادبانک ثبت کنید. این کار بدون پرداخت هیچ هزینه و به آسانی انجام می شود.

همچنین بخوانید: درآمد تدریس زیست شناسی

با تدریس خصوصی در استادبانک بیشتر آشنا شوید

استادبانک جزو برترین سایت‌های استخدام معلم خصوصی کشور است که با معرفی بهترین اساتید، انتخاب را برای دانش‌آموزان جویای کلاس خصوصی آسان می‌کند. معلمان در این سایت دیگر نگران تبلیغات نیستند، چون به راحتی به داوطلبان معرفی می‌شوند. همچنین کیفیت کلاس‌ آن‌ها به خودی خود تبلیغی قوی برایشان محسوب می‌شود.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.