تدریس خصوصی توسط عباس سعیدی

عباس سعیدی

تدریس‌دیفرانسیل‌و‌گسسته‌کنکوربروش‌نو(عدم‌رضایت=استردادهزینه): تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان خصوصا ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل و گسسته و هندسه‌با روش های نو که قبلا قطعا ندیده اید و تدریس خصوصی فیزیک2تاپیش. درصورت عدم رضایت هزینه دریافت نمی شود.

شماره تماس: 66918355-021

برای استخدام استاد خصوصی با شماره تلفن 66918355-021 (ازساعت 8 الی 20) تماس بگیرید
همچنین می توانید با کلیک روی دکمه زیر درخواست استخدام استاد خصوصی بدهید

اطلاعات تدریس خصوصی


تدریس خصوصی دروس

سیستم های کنترل دیجیتالسیستم های کنترل غیرخطیجبر خطیجبرخطی عددیکنترل مدرنسیستم های کنترل خطیسیگنال ها و سیستم هاالکترومغناطیسمدارهای الکتریکی 1 و 2مدارهای الکترونیکیآمار و احتمالاتریاضی مهندسیمعادلات دیفرانسیلریاضی عمومی 2ریاضی عمومی 1فیزیک عمومی 2فیزیک عمومی 1کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برقفیزیک کنکور سراسریریاضی کنکور سراسریریاضی گسستههندسه تحلیلی و جبر خطیحساب دیفرانسیل و انتگرالحسابانجبر و احتمالآمار و مدلسازی دبیرستانهندسه دوم دبیرستانهندسه سوم دبیرستانریاضی دوم دبیرستانریاضی سوم دبیرستانریاضی دبیرستان علوم انسانی

تدریس در شهرهای

تهران، تهران

جنسیت: مذکر

محل سکونت: تهران، تهران

درباره استاد


عباس سعیدی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی مالک اشتر و فارغ التحصیل در همین رشته از دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در مقطع کارشناسی می باشم و در زمینه تدریس سابقه مفیدی دار.

افتخارات و سوابق


  • بنده به مدت یک سال و نیم است که مشاور پایه چهارم دبیرستان غیردولتی نخبگان دانش منطقه 12 هستم و تدریس دروس کنکوری چون دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی و فیزیک را کاملا با روشی نو ارائه می دهم. در کنکور سال قبل یعنی 95 یک دانش آموز با رتبه 643 داشته ام.
این استاد از طرف استادبانک هیچ کلاسی برگزار نکرده است.